2400 متر باغ ویلا در خوشنام ملارد

فروش باغ ویلای مدرن در خوشنام
یکی از اهداف وب سایت سهاملک معرفی باغ ویلا برای هر نوع سلیقه و بودجه بوده و هست. همواره سعی شده تا باغ ویلا ها از مناطق مختلف و همچنین با مساحت ها و ویژگی های متفاوت را معرفی کنیم . در این راستا اینبار می خواهیم به سراغ یک باغ ویلا فروشی مدرن و بسیار لوکس در ملارد برویم . این باغ ویلا 2400 متری کلاسیک و مدرن در خوشنام ملارد قرار دارد و یکی از زیباترین باغ های منطقه خوشنام به شمار می رود . در ادامه ویژگی های منحصر بفرد این باغ ویلا راخدمت شما معرفی می کنیم.

خرید باغ ویلا مدرن در ملارد
اگر به دنبال خرید باغ ویلا لوکس در ملارد هستید حتماً پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز از این ملک دیدن فرمایید. این باغ ویلا لوکس با 2400 متر مساحت در خود 800 متر ویلای تریبلکس فوق العاده زیبا و مدرن را جای داده است که سبک آن تلفیقی از مدرن و کلاسیک است. علاوه بر این 800 متر بنا یک سوئیت 100 متری مخصوص مهمان نیز در این باغ قرار گرفته که در کمتر باغ ویلا در ملارد دیده می شود . وجود ویلا و سوئیت مهمان بیشتر در ویلا هایی به سبک اروپایی و آمریکایی دیده می شود و یک ویژگی بزرگ برای ویلا به شمار می رود. علاوه بر این 70 متر سرایداری و نگهبانی نیز در این باغ ساخته شده است.
ساختمان اصلی همانطور که گفته شد به صورت تریبلکس ساخته شده که در نمای بسیار زیبایی به باغ و استخر در طبقات بالا شاهد خواهید بود . همچنین این ویلا دارای یک شاه نشین با ویوی کامل باغ است که حس خوب و آرامش بخشی را برای شما به ارمغان می آورد . یکی از ویژگی های خاص این ملک که برای خریداران باغ ویلا بسیار می تواند جالب باشد وجود آلاچیق سنتی به همراه کلیه تجهیزات در بالای ساختمان اصلی است که در کمتر باغ ویلایی دیده می شود . نکته دیگر در مورد این ملک وجود 2 استخر است که یکی به صورت روباز در محیط باغ و دیگری استخر سر پوشیده با سونا خشک و بخار و حوضچه جکوزی سرد و گرم که هر دو دارای تاسیسات و تجهیزات کامل می باشند.

همانطور که گفته شد این باغ ویلا یکی از خاص ترین باغ ویلا ها با امکانات کامل و ویژگی های منحصر بفرد در ملارد است که در بهترین منطقه خوشنام قرار گرفته. همچنین این ملک بصورت دو کله با دو درب ورودی مجزا می باشد.

در آخر یک نکته را هم اضافه کنیم که ملک فوق دارای دو جلد سند 6 دانگ عرصه و عیان و همچنین دارای تغییر کاربری ار جهاد کشاورزی نیز می باشد.

ویژگی های این باغ ویلا در خوشنام
800 متر ویلای تریبلکس
100 متر سویت میهمان
70 متر سرایداری و نگهبانی
30 متر گل خانه اسپانیایی
استخر روباز با تاسیسات و تجهیزات کامل
استخر سر پوشیده با سونا خشک و بخار و حوضچه جکوزی سرد و گرم
باشگاه بدنسازی
اتاق ماساژ
امکانات و ویژگی های محوطه این باغ ویلا
پارکینگ مسقف
محوطه ساری بسیار زیبا
گل ارایی زیبا و چمن ارایی
سیستم هوشمند
درختان مثمر میوه و سر به فلک کشیده
سهمیه اب کشاورزی
مخزن ذخیره اب کشاورزی و اب شرب
برق سه فاز و تک فاز
دیوارهای باغ ویلا بتون و اجر

کد ملک: 661
09123935185