میز کار و میز کارمندی بنکو

به دلیل اهمیت نقش کارمندان در پیشبرد اهداف سازمانی، در طراحی مبلمان اداری توجه ویژه‌ای به میز اداری معطوف است. انتخاب میزاداری و میز کارمندی مناسب و استاندارد برای دفتر کار ، روند کار کردن را ساده و لذت بخش خواهد کرد. میز اداری باید به گونه ای باشد که هر کارمند بتواند حریم شخصی خود را داشته باشد و وسایلی را که در طول روز نیاز دارد روی میز کارمندی خود قرار دهد.
شرکت بنکو قادر است میز کارشناسی و میز اداری مورد علاقه شما را در سایز ها و رنگ های متفاوت و با قابلیت استفاده به صورت کار گروهی و یا تک کاربر طراحی و تولید کند. ضمن آنکه به منظور جداسازی فضای میزهای متصل به یکدیگر، و خصوصی تر شدن هر چه بیشتر فضاها ، امکان نصب دیوایدر نیز وجود دارد.
هر میز کارمندی دارای فایل کشویی منحصر به خود، و قفل دار است و امکان اتصال کتابخانه ، پارتیشن و میز کنفرانس الحاقی به میز کارمندی وجود دارد.
میز کارمندی بنکو، ترکیبی‌ست از صفحات MDF با ضخامت ‌های مختلف و یراق آلات فلزی . در ساخت میز کارشناسی اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در میز اداری وجود دارد. همچنین به منظور ایستایی بهتر میز کارشناسی بروی سطوح متفاوت، پایه‌ی رگلاژ به کار می‌رود.
https://www.benko-co.com/component/content/article.html?id=50