معرفی کامپوزیت وایتال سنس اولترادنت Composite Vit-l-escence UltraDent

محتویات هر بسته شامل یک یک عدد سرنگ 2.5 گرمی می باشد. از جمله خصوصیات این محصول می توان به مواردی همچون استحكام فشاری بسیار بالا، رادیواپاسیتی عالی، یونیورسال و كيفيت بسیار خوب با ایجاد شباهت بسیار نزدیک به دندان‌های طبيعی اشاره کرد. مناسب برای ترمیم مستقیم و غیر مستقیم ،ایجاد زيبايی در دندان‌هاي قدامی از جمله ونيرهای مستقيم و ترميم دندان‌های خلفی می باشد. این محصول ساخت کشور آمریکا است.
برای اطلاعات بیشتر از مشخصات ، قیمت و خرید کامپوزیت وایتال سنس اولترادنت از طریق لینک زیر وارد شوید.
https://cafedentist.com/product/composite-vit-l-escence-ultradent/

رزین کامپوزیت نوعی از پر کننده های دندانی با مواد معدنی و مونومرها می‌باشند که با استفاده از نور آبی در روی سطح دندان ها سفت می شود. رزین کامپوزیت ها اغلب به رنگ دندان می باشد. معمولا در ترمیم و اصلاح دندان های پوسیده از این مواد استفاده می شود. به کار گیری رزین کامپوزیت ها باعث اصلاح طرح لبخند، اصلاح دندان های خراب و بد رنگ می شود.
ازوبسایت مرجع خرید مواد دندانپزشکی کافه دنتیست برای خرید کامپوزیت دندانپزشکی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب دیدن نمایید.
https://cafedentist.com/product-category/%d8%aa%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%b2/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af%d8%aa%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%aa/

مجموعه ی کافه دنتیست فعالیت خود را از سال 95 در پاساژ دندانپزشکی ایران ( دنتال سنتر ) که یکی از مهمترین مرکز های خرید مواد دندانپزشکی در ایران، شروع کرده است.با توجه به روابطی که این مجموعه با تولید کننده، وارد کننده مواد و تجهیزات دندان پزشکی در این سال ها داشته است مجموعه کافه دنتیست را بر آن داشته است که تامین و فروش اقلام دندانپزشکی را در قالب دیجیتال دنبال کند.
برای مشاهده و خرید مواد و لوازم دندانپزشکی از کافه دنتیست https://cafedentist.com/ کلیک کنید.