معرفی باندینگ جی سی پریمیوم نسل هشتم GC-G Premio Bond

محتویات هر بسته شامل یک بطری 5 میلی لیتری باندینگ جی سی پریمیوم می باشد. این محصول باندینگ نسل هشتم است و سلف اچ می باشد. کاربرد این محصول بیشتر برای اصلاح ترمیم های زیرکونیایی یا متال بیس و درمان دندان های حساس می باشد. این محصول ساخت کمپانی جی سی ژاپن است.

ویژگی های باندینگ جی سی پریمیوم نسل هشتم GC-G Premio Bond:
• ترمیم ترک ها و لب پریدگی های رستوریشن های پرسلنی و کامپوزیتی
• وجود MDP، MDTP و MET این باندینگ را به یک باندینگ یونیورسال تمام عیار تبدیل ساخته است.
• یک لایه باند آبدوست جهت دسترسی به مارژین های نامریی تشکیل می دهد.
برای اطلاعات بیشتر از مشخصات، قیمت و خرید باندینگ جی سی پریمیوم نسل هشتم GC-G Premio Bond از طریق لینک زیر وارد شوید.
https://cafedentist.com/product/gc-g-premio-bond/

باندینگ دندان عملی است که در آن مواد رزین رنگ دندان ( مواد پلاستیکی با دوام)، به دندان استعمال شده و با تاباندن نور خاصی سخت می‌شود و در نهایت به دندان می‌چسبد تا لبخند را زیبا سازد. برای باندینگ دندان آماده سازی کمی لازم است. بی حسی اغلب لازم نیست مگر این که باندینگ برای پر کردن دندان پوسیده استفاده شده باشد.
ازوبسایت مرجع خرید مواد دندانپزشکی کافه دنتیست برای خرید باندینگ دندانپزشکی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب دیدن نمایید.

https://cafedentist.com/product-category/%d8%aa%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%b2/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%b1%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c/%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d8%b1%d8%b2%db%8c%d9%86/

مجموعه ی کافه دنتیست فعالیت خود را از سال 95 در پاساژ دندانپزشکی ایران ( دنتال سنتر ) که یکی از مهمترین مرکز های خرید مواد دندانپزشکی در ایران، شروع کرده است.
با توجه به تجربه ی کافه دنتیست در این سال ها سعی دارد که تمامی اجناس موجود در بازار را در قالب وب سایتی برای جامعه دندان پزشکی ارائه دهد که در این مسیر تضمین کیفیت و اصل بودن جنس و تحویل سریع محصولات را مسئولیت فنی و عملی خود می داند.

برای مشاهده و خرید مواد و لوازم دندانپزشکی از کافه دنتیست https://cafedentist.com/ کلیک کنید.