معرفی تمپ باند کر– Kerr TempBond

محتویات هر بسته شامل یک تیوب خمیر بیس ۵۰ گرمی و یک تیوب کاتالیزور ۱۵ گرمی می باشد. از جمله خصوصیات این محصول می توان به مواردی همچون استحکام و قدرت پیوند بالا، جلوگیری از نشت و حساسیت به سرما و گرما و برداشت راحت با حداقل آسیب اشاره کرد. خمیر سمان تمپ باند Kerr برای سمان موقت کرون و بریج کاربرد دارد. این محصول ساخت کشور ایتالیا می باشد.
ویژگی های تمپ باند کر– Kerr TempBond:
• خمیر سمان تمپ باند Kerr برای سمان موقت کرون و بریج کاربرد دارد.
• تمپ باند کر استحکام و قدرت پیوند بالایی دارد.
• از نشت و حساسیت به سرما و گرما جلوگیری می‌کند.
• برداشتن آن راحت بوده و آسیب ها را به حداقل می‌رساند.
• از تمپ باند برای برداشتن روکش ها استفاده می‌شود و قابل استفاده بر روی دندان های وایتال است.
• سمان موقت زینک اکساید با اوژنول و بدون اوژنول سلف کیور
برای اطلاعات بیشتر از مشخصات ، قیمت و خرید تمپ باند کر Kerr TempBond از طریق لینک زیر وارد شوید.
https://cafedentist.com/product/kerr-tempbond/

پانسمان موقت Cavit دندان این است که یک درمان موقت برای ترمیم دندان آسیب دیده است. این نوع پانسمان قرار نیست دوام داشته باشد و به عنوان یک راه حل نیمه دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باید یک قرار ملاقات بعدی با دندانپزشک خود تعیین کنید تا جایگزینی پر کردن موقت با یک ماده دائمی انجام شود.
از سایت مرجع خرید مواد دندانپزشکی کافه دنتیست برای خرید پانسمان موقت و کویت دندانپزشکی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب دیدن نمایید.
https://cafedentist.com/product-category/%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%88/%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%88/%d9%be%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%88%d9%82%d8%aa-%d9%88-%da%a9%d9%88%db%8c%d8%aa/

مجموعه ی کافه دنتیست فعالیت خود را از سال 95 در پاساژ دندانپزشکی ایران ( دنتال سنتر ) که یکی از مهمترین مرکز های خرید مواد دندانپزشکی در ایران، شروع کرده است.با توجه به روابطی که این مجموعه با تولید کننده، وارد کننده مواد و تجهیزات دندان پزشکی در این سال ها داشته است مجموعه کافه دنتیست را بر آن داشته است که تامین و فروش اقلام دندانپزشکی را در قالب دیجیتال دنبال کند.
برای مشاهده و خرید مواد و لوازم دندانپزشکی از کافه دنتیست https://cafedentist.com/ کلیک کنید.