خرید شماره مجازی ارزان برای تلگرام و واتساپ

کاربران زیادی از ما سوال می‌کند که وقتی می‌توانیم از شماره‌های اصلی و واقعی خودمان استفاده کنیم، چه دلیلی برای استفاده از شماره‌های مجازی وجود دارد؟ در جواب این دوستان تصمیم گرفتیم در این قسمت چهار علت رایج استفاده از خرید شماره مجازی را به شما عزیزان معرفی کنیم. این دلایل باعث شده استفاده از شماره مجازی در میان کاربران اینترنت کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

1. بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی دسترسی شماره‌های ایرانی را از سمت خودشان قطع کرده و اگر قصد ثبت نام در این پلت فرم‌ها را دارید، بایستی از شماره تلفن کشورهای دیگر استفاده کنید. از این رو استفاده از شماره مجازی بهترین راهکار برای دور زدن این محدودیت‌ها است.

2. در بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها شما تنها یکبار می‌توانید با شماره موبایل اصلی خودتان ثبت نام کنید. بنابراین اگر قصد داشته باشید در این پلتفرم‌ها مجددا ثبت نام کنید، نیاز به یک شماره تلفن جدید دارید. در صورتی که سیم کارت دیگری در اختیارتان ندارید، استفاده از شماره‌های مجازی بهترین و کم هزینه‌ترین راهکار پیش روی شما می‌باشد.

3. افرادی که قصد ندارند دیگران به شماره تلفن‌شان دسترسی داشته باشند، باید برای ثبت نام در شبکه‌های اجتماعی از شماره مجازی استفاده کنند. از این رو این افراد با استفاده از شماره مجازی، شماره واقعی و اصلی خود را پوشانده و به این صورت آن را از دیگران مخفی نگه می‌دارند. هنگامی که شما از شماره مجازی استفاده می‌کنید، افرادی که شماره اصلی شما را دارند (مخاطبین تان) نخواهند توانست حساب کاربری شما را با وارد کردن شماره تلفن‌تان در شبکه‌های اجتماعی یا سایت‌های مختلف پیدا کنند.

4. علاوه بر این موارد، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی هم وجود دارد که عملا محدودیتی برای شماره‌های ایرانی قرار نداده‌اند اما به دلیل اختلالات فنی یا موارد دیگر، کد تایید را به شماره تلفن شما ارسال نمی‌کنند. در این صورت شما می‌توانید با خرید یک شماره مجازی خارجی این مشکل را برطرف و کد تایید را دریافت کنید.