آموزش خرید دوج کوین آسان

https://exchangerpro.org/coins/DOGE/
در این ویدیو با نحوه‌ی خرید و فروش دوج کوین – DOGE بر روی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال تبدیل آشنا می‌شوید. پس از ثبت نام و احراز هویت، برای خرید و فروش دوج کوین – DOGE نیاز است تا ابتدا وارد سایت شوید و از قسمت خرید و فروش وارد بازار (دوج کوین - تتر) شوید. شما می‌توانید از طریق ثبت سفارش پیشنهاد خرید یا فروش دوج کوین – DOGE را به قیمت مورد نظر خود در صف خرید و فروش قرار دهید و یا از طریف سفارش آنی به صورت لحظه‌ای خرید یا فروش انجام دهید.
به هنگام خرید دوج کوین – DOGE از صرافی آنلاین داخلی باید به چند نکته توجه داشته باشید.
۱. برای ارز مورد نظر هم خریدار وجود داشته باشد و هم فروشنده. بسیاری از صرافی‌های داخلی فقط به شما فروشنده هستند و زمانی که قصد فروش دوج کوین – DOGE را دارید خریداری برای شما وجود ندارد.
۲. فاصله قیمت خرید و فروش صرافی آنلاین باید کم باشد. گپ قیمتی بالا باعث می‌شود شما عملا مجبور به خرید با قیمتی بسیار بالاتر از قیمت جهانی و همچنین فروش با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت جهانی باشید.
۳. صرافی به شما کیف پول دوج کوین – DOGE ارائه کند. یعنی شما بتوانید دوج کوین – DOGE خریداری شده را بر روی کیف پول شخصیتان بر روی صرافی نگهداری نمایید. در غیر این صورت مجبور هستید از یک کیف پول خارجی برای نگهداری دوج کوین – DOGE ستفاده نمایید.
۴. بسیاری از صرافی‌ها فقط به شما امکان می دهند که حجم محدودی دوج کوین – DOGE خریداری نمایید و از این نظر کاربران را محدود می‌کند.
۵. بتوانید به صورت آنی دوج کوین – DOGE خرید و فروش نمایید. یعنی در لحظه بتوانید حساب خود را شارژ کرده و اقدام به خرید نمایید و هچنین در لحظه بتوانید ارزدیجیتال خود را بفروشید و وجه فروخته شده را دریافت نمایید.
۶. صرافی این امکان را به شما بدهد که بتوانید به مقدار کم دوج کوین – DOGE خریداری نمایید.
۷. بتوانید با سایر کاربران معامله نمایید و طرف شما فقط خود صرافی نباشد. این امر این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید در قیمت های متنوع سفارش خرید و فروش دوج کوین – DOGE قرار دهید و در صورت وجود خریدار یا فروشنده بر روی قیمت مد نظر خود به معامله بپردازید.