اقامت کشور ترکیه

آیا دوست دارید به ۹۰ کشور بزرگ دنیا بدون داشتن ویزا سفر وزندگی کنید ؟؟!!
اخذ اقامت در ترکیه
گرفتن اقامت یک ساله کشور ترکیه بدون ثبت شرکت و خرید ملک ( اینجا کلیک کنید )

گرفتن اقامت کشور ترکیه بدون ثبت شرکت و خرید ملک
بر خلاف سایر شرکت هایی که اقامت در کشور ترکیه را فقط بواسطه ی ثبت شرکت و خرید ملک در کشور ترکیه میگیرند ، شرکت پارس ترکان با کمترین هزینه ، اقامت یکساله ( وقابل تمدید بصورت نا محدود ) برای متقاضیان با هر ملیتی که هستند گرفته میشود که دیگر الزامی به سرمایه گذاری برای خرید ملک وثبت شرکت برای گرفتن اقامت کشور ترکیه نیست .
مدارک مورد نیاز:
۱- پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
۲- هشت قطعه عکس ۴*۳
۳- بیمه سلامت در کشور ترکیه :
این نوع بیمه مربوط به استفاده ازخدمات درمانی در کشور ترکیه است ( که هزینه های درمان را فوق العاده کم میکند ) و از ماه ۴ میلادی برای گرفتن اقامت این نوع بیمه الزامی است که براساس سن هزینه ی سالیانه بیمه مشخص میشود ( لازم به ذکر است احتیاجی به حضور به اداره ی بیمه و انجام مراحل اداری و …. نیست و همه ی این کارها از سمت شرکت پارس ترکان انجام میشود و هیچ هزینه ای هم نخواهد داشت . )
و همچنین شرکت پارس ترکان برای کلیه متقاضیان این نوع اقامت ، بصورت کاملا رایگان آپارتمان برای اجاره ( در هر منطقه و یا شهر کشور ترکیه با شرایط متقاضی ) پیدا خواهد کرد و نیز افتتاح حساب بانکی شخصی و بصورت ارزی بهمراه اخذ ویزا کارت / مستر کارت را هم انجام خواهد داد .

اخذ اقامت ترکیه به سه دسته کلی تقسیم می شود:
• اقامت از طریق ثبت شرکت:
با ثبت شرکت و فعالیت در ترکیه شما می توانید پس از ۵ سال اقامت این کشور را بدست آورید .که برای رسیدن به این اقامت می بایست مجوز و اجازه ی کار برای افراد هیات مدیره گرفته شود ( که مطمئن ترین راه برای رسیدن به اقامت دائم و پاسپورت کشور ترکیه می باشد )
• اقامت توریستی
مدت این اقامت ۹۰ روزه یعنی ۳ ماه می باشد برای این نوع اقامت نیازی به ویزا نمی باشد ( البته برای ایرانیان) و شما می توانید در کشور ترکیه به مدت ۳ ماه بدون نیاز به ویزا یا اجازه اقامت بدون هیچ مشکلی ساکن شوید. توجه داشته باشید با این نوع ویزا اجازه کار یا تحصیل در ترکیه را نخواهید داشت.
لازم به ذکر است که این نوع اقامت قابل تمدید به ۱ سال می باشد .
• اقامت دانشجویی
برای گرفتن این نوع اقامت باید ابتدا آزمون تومر شرکت کرده و مدرک تومر را بگیرید. با داشتن این مدرک شرکت ما در کمتر از ۲ ماه با مشاور های لازمه و انجام مراحل اجرایی مربوطه این شرکت می تواند برای شما اقامت دانشجویی در کشور ترکیه را فراهم کند.
لازم به ذکر است بعضی از دانشگاه های کشور ترکیه آزمون و مدرک تومر و یا IELTS را احتیاج ندارند .
• اقامت کاری
اقامت ترکیه از طریق کسب اقامت کاری
تنها راه ممکن دریافت اقامت ترکیه اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه است.
• اقامت دائم
کسانی که برای اقامت دائم ترکیه اقدام می نمایند باید از سلامت روحی و جسمانی برخوردار بوده و سابقه هیچ بیماری خاصی نداشته باشند همچنین باید از توانایی مالی خوبی برای خود و خانواده خود برخوردار باشند.برای اقامت دائم در ترکیه فعلا ۲ راه وجود دارد:
1. اقامت از طریق ازدواج
2. اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه

• اخذ اقامت در ترکیه از طریق خرید ملک :
اخذ اقامت ترکیه
متقاضیان میتوانند جهت دریافت خدمات یاد شده ( اخذ انواع اقامت در ترکیه ) با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند .
باورتان را بسازید
ساختن برای ماندن است

02147626002
02166627955
02166627919
09126993290
http://parstorkan.com/
http://parstorkan.com/%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87/
https://goo.gl/T1YbLz
https://goo.gl/bUqX2v
https://goo.gl/XgiYqb
https://goo.gl/WvpBtG
#اقامت_ترکیه #اخذ_اقامت_ترکیه #اخذ_اقامت_در_ترکیه #انواع_اقامت_در_ترکیه #شرایط_اخذ_اقامت_ترکیه #شرایط_اقامت_ترکیه #اقامت_توریستی_در_ترکیه #اقامت_توریستی_ترکیه #اقامت_کاری_در_ترکیه #شرایط_ثبت_شرکت_در_ترکیه #انواع_شرکت_در_ترکیه #ثبت_شرکت_در_مناطق_آزاد_ترکیه #ثبت_صرافی_در_ترکیه #اقامت_دائم_ترکیه #اخذ_اقامت_ترکیه #ثبت_شرکت_در_ترکیه #اقامت_دوساله #اقامت_دوساله_ترکیه #اجازه_کار #اجازه_کار_در_ترکیه #خرید_ملک_در_ترکیه