پک ضد لک برند MND - بازاریابی شبکه ای نفیس

• کرم اسکراب لایه بردار ام ان دی

این اسکراب با بهره گیری از میکرو دانه های موجود در خود جهت لایه برداری ملایم پوست ، سبب روشن تر شدن پوست می شود . این اسکراب مناسب برای کسانی است که برای روشن تر شدن پوست و بازسازی آن ، نیاز به لایه برداری موثر دارند .

روش مصرف : مقداری از اسکراب لایه بردار را روی پوست صورت و در نواحی دارای لک استعمال نمایید تا جذب پوست گردد ، بهتر است از این کرم شب ها و در تاریکی استفاده شود ، بلافاصله پس از استفاده از این کرم از ضد آفتاب حتی شب ها نیز استفاده نمائید .
• کرم ضد آفتاب ام ان دی

این کرم بر اساس عمل حفاظتی اکسیدهای روی و تیتان پایه ریزی شده است . این کرم مقاومت زیادی در برابر تعریق و شستشو دارد و برای پوست های حساس و مستعد جوش و نیز برای پوست کودکان بسیار مناسب است .

روش مصرف : از این کرم بلافاصله بعد از استفاده از کرم اسکراب لایه بردار و ضد لک میبایست حتی هنگام شب استفاده نمود ، همچنین حدود 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، کرم را به تمام نقاط پوست صورت پخش و ماساژ داده تا کاملا جذب پوست شود ، در طی روز این عمل را چندین بار تکرار نمایید تا پوست در برابر اشعه آفتاب آسیبی نبیند .

• کرم ضد لک ام ان دی
این محصول با بهره گیری از عصاره های گیاهی همچون عصاره میموزا و عصاره میوه ی آسرولا و همچنین ویتامین C ، باعث از بین رفتن لک های هورمونی ، لک های بارداری ، لک های ناشی از آفتاب و نیز از بین رفتن لک های ناشی از جای جوش می شود .

روش مصرف : هر شب پس از شستشو و خشک نمودن پوست ، لایه نازکی از کرم را روی نواحی مورد نظر قرار داده و به آرامی ماساژ دهید . از تماس با چشم ، پلک و کنار بینی اجتناب نمایید . برای جلوگیری از تیرگی مجدد پوست در طول روز از کرم ضد آفتاب استفاده نمائید .

برای خرید و مشاهده توضیحات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید .
پک ضد لک