سرچشمه کارهای احمقانه اینستاگرام است | عقد آریایی در بعضی نقاط ایران

ویدیو » سرچشمه کارهای احمقانه اینستاگرام است ... عقد آریایی در بعضی نقاط ایران ...
خیلی ها پرسیده بودین عقد آریایی چیه؟ اولاش همه از این کارا خنده شون میگیره ولی کم کم برای یه عده تبدیل به باور میشه و اینجوری ریشه اعتقادات خورده میشه! ( تصویر از فضای عمومی اینستاگرام!)

برای توضیحات بیشتر بخوانید :
https://bonyana.com/?p=14234
زیر پوست اینستاگرام

اغلب مردم از اینستاگرام و لاکچری بازی‌های اکانت‌های پرفالوئر تنها زرق و برق زندگی آنها را می‌بینند. در حالی که زیرپوست اکثر این اکانتها خبرهای دیگری است.یکی از تم‌های ثابت عکس‌های مادر و فرزندی در اینستاگرام، عکس‌هایی با لباس‌های هماهنگ و ست شده است. اکثر این لباس‌ها در واقع تبلیغات مزون‌های دوخت لباس هستند که اسم آن در روی عکس یا انتهای پست اینستاگرامی آمده است.

اغلب جشن‌های پرهزینه هم عکاس حرفه‌ای یا فیلمبرداری هوایی با روش‌های جدید دارند که در واقع اینها هم صرفا تبلیغ یک آتلیه خاص هستند و برای این تبلیغ، به والدین بچه‌ها پول پرداخت شده است.چند وقت پیش حضور خانم‌هایی با پوشش پرنسس‌های کارتون‌های والت دیزنی در یک جشن تولد خبرساز شد. بعدها مشخص شد این افراد برای حضور در جشن تولدها با این پوشش‌های خاص به صورت ساعتی پول دریافت می کنند.

منتشر کنندگان عکس های با ظاهر نامناسب ، کاملا دور از خطوط اخلاقی و عرفی ، شبیه به سلبریتی ها فیلم ها هالیوودی در اینستاگرام نسبت به سال قبل یک قدم جلو آمده اند؛ چرا بقیه مثل ما برهنه نمی پوشند ؟لابه‌لای تمام تصاویر از هزینه‌های نامعقول و نمایش آن به بقیه، مفاهیم شکاف طبقات اجتماعی، نارضایتی مردمی، سرخوردگی جوانان و احساس کمبود و حقارت و... هر روز پررنگ تر می شوند . در این باره مطلب " اینستاگرام بیش از هر شبکه دیگری، سلامت ذهنی افراد را تهدید میکند " را بخوانید ...

اما شاید نگران کننده تر از همه نکاتی که در بالا گفته شد ؛ از بین رفتن مفهوم اصیل مادرانگی برای تربیت فرزندانی باشد که مابین زرق و برق آرزوهای پدرومادر خود برای بیشتر دیده شدن، گم می‌شوند.

باید به فرزندمان بیاموزم که زیباترشدنش نه الزاما از ارایشگاهها وسالن های مد ؛ بلکه از کتابخانه ها و کتابفروشی ها بدست می آید...برای توضیحات بیشتر بخوانید :
https://bonyana.com/?p=14234