سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

لینک دانلود
https://goo.gl/NrX5UE

***************************************************************************************************************************************************

توضیحات فایل


توضیحات
دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

شما کاربران گرامی میتوانید نمونه سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی) را با بهترین کیفیت از وب سایت نیک فایل خریداری نمایید.

برای این کار روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کنید.

دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)
دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

آشنایی با مفهوم سبک زندگی
سبک زندگی (به انگلیسی: Life Style)، می تواند به علایق، نظرات،رفتارهاو جهت گیری رفتاری یک فرد، گروه یا فرهنگ اشاره کند.به معنای شیوهٔ زندگی خاص یک فرد، گروه، یا جامعه است.

این اصطلاح نخستین بار توسط آلفرد آدلرروان‌شناس اتریشی استفاده شد.

سبک زندگی را فرهنگ آکسفورد، «راه های گوناگون زندگی فرد یا گروه» می داند. فرهنگ لانگ من، آن را «راه یا سبکی برای زیستن» می خواند.

از نظر آسا برگرسبک زندگی مد یا حالت زندگی فرد می باشد.

سوبل «سبک زندگی را هر شیوه متمایز، اما قابل تشخیص زیستن» تعریف کرده است. با در نظر داشتن این تعاریف، ما با واژه فراگیری روبرو هستیم که از سلیقه فرد در زمینه آرایش مو و لباس، سرگرمی و تفریح، کار و شغل، تا هنر و غیره، همگی را شامل می شود.

سبک‌های زندگی مجموعه‌ای از طرز تلقی‌ها، ارزش‌ها، شیوه‌های رفتار، حالت‌ها و سلیقه‌ها در هر چیزی را در برمی‌گیرد.

موسیقی عامه، تلویزیون، و آگهی‌ها همگی تصورها و تصویرهایی بالقوه از سبک زندگی فراهم می‌کنند. سبک زندگی فرد، اجزای رفتار شخصی او نیست، لذا غیر معمول نیستند.

بیشتر مردم معتقدند که باید سبک زندگی‌شان را آزادانه انتخاب کنند.

در بیشتر مواقع مجموعه عناصر سبک زندگی در یک‌جا جمع می‌شوند و افراد در یک سبک زندگی مشترک می‌شوند.

به نوعی گروه‌های اجتماعی اغلب مالک یک نوع سبک زندگی شده و یک سبک خاص را تشکیل می‌دهند. سبکی شدن زندگی با شکل گیری فرهنگ مردم رابطه نزدیک دارد.

مثلاً می‌توان شناخت لازم از افراد جامعه را از سبک زندگی افراد آن جامعه بدست آورد.دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)
دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)
دانلود نمونه سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)
جهت آمادگی هرچه بیشتر دانشجویان عزیز در آزمون های دروس معارف اسلامی دانشگاه،

بیش از ۸۰۰ سوال تستی به همراه پاسخ و بیش از ۲۰۰ سوال تشریحی از کتاب آیین زندگی (اخلاق کاربردی) تالیف امیر حسین شریفی برای دانلود فراهم گردیده است.

به امید این که توانسته باشیم کمکی جهت در دسترس بودن منابع کرده باشیم.

فرمت سوالات : WORD و PDF

کلمات کلیدی :
دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی) , دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی) ,

دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)
دانلود سوالات امتحانی تستی و تشریحی آیین زندگی (اخلاق کاربردی)

پشتیبانی نیک فایل
پشتیبانی نیک فایل

توجه : این فایل با بهترین کیفیت قابل پرینت میباشد.

نکات مهم :

۱ – دوستان عزیز پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده می شود وهمچنین یک لینک دانلود دیگر به ایمیل شما ارسال می گردد.

۲– تمام محصولات فروشگاه نیک فایل (( همکاری در فروش فایل )) به صورت فایل دانلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ این محصول، همان لحظه قادر به دریافت محصول خواهید بود. این فرایند کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام میپذیرد.

۳– جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشیدو بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی،مبلغ محصول را پرداخت نمایید.