کمد اداری ، فایلینگ و کمد بایگانی ام دی اف

کمد اداری یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر سازمان هنگام تجهیز مبلمان اداری آن سازمان است. در تمامی محیط‌های کاری سالانه هزاران سند و مدرک تولید می‌شود که از قضا برای مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است. آنچه یک سازمان بدان نیازمند است محل امنی است جهت نگهداری از این اسناد . ما، در بنکو با طراحی و تولید کمد اداری که به نام های کمد بایگانی و فایل اداری و نامیده می‌شود، این نیاز را برآورده کرده و در نگهداری اسناد و مدارک، به مشتریان خود کمک خواهیم کرد.
کمد بایگانی بنکو در انواع رنگ و شکل تولید می‌شود تا پاسخگوی هر نو ع سلیقه ای باشد. چنانچه تنوع عظیمی از انواع کمد اداری درب دار ، کمد اداری بدون درب ، کمد اداری با درب MDF ، فایلینگ ، کمد بایگانی با درب شیشه ای و ... را پیش روی مشتری قرار می‌دهد. اما حتی اگر فردی به دنبال کمد اداری خاص و متفاوتی باشد، بنکو کمد بایگانی مورد نظر را به صورت سفارشی و طبق نظر و سلیقه مشتری تولید خواهد کرد.
امکان تولید کمد اداری بنکو در دو نوع ثابت و متحرک ( چرخدار )، و همچنین امکان نصب کمد بایگانی به روی دیوار وجود دارد، چرا که مشتری باید بتواند برحسب نیاز و فضایی که در اختیار دارد دست به انتخاب بزند.
در فایل اداری بنکو قابلیت استفاده از ریل ساچمه ای یا ریل سفید ، قابلیت استفاده از شیشه ساده یا سندبلاست ، قابلیت استفاده از قفل مرکزی، و قابلیت استفاده از درب ریلی و لولای آرام بند برای کمدهای درب دار وجود دارد.
ضمناً در ساخت فایل اداری اتصالات الیت و فیتینگ به کار رفته، به همین دلیل قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در کمد اداری وجود دارد.