طراحی لوگو حرفه ای استودیو سرخ

برای طراحی لوگو استودیو کودک باید بیشتر از هر چیز دیگری از خلاقیت استفاده و ایده های خود را جمع میکردیم که به خوبی گویای استودیو حرفه ای عکاسی کودک باشند و این دقیقا چیزی بود که استودیو کودک سرخ از ما انتظار داشت.

"برای لوگو استودیو سرخ باید هویت این عبارت را به تصویر می کشیدیم، به همین سبب بخش های مختلف آن را بصورت مجزا در نظر گرفتیم و برای معرفی هر کدام نمادی را طراحی کردیم بگونه ای که سه کلمه " استودیو عکاسی"، "کودک" و "سرخ" را به تصویر بکشد. به همین منوال برای استفاده نمادها بصورت جداگانه دست بکار شدیم، تیم طراحی ظریف گرافیک طرح های متنوعی که هر کدام جذابیت و خلاقیت خاص خود را داشت ارائه کرد و طی بررسی هر کدام به این باور رسیدیم که برای مشخص و قابل فهم بودن آن در جوامع مختلف باید از المان های ساده کنیم."

در نهایت تلاش ما بر این بود تا بتوانیم با بکارگیری اصول "طراحی لوگو حرفه ای" طراحی لوگو حرفه ای این پروژه را شروع کنیم.

دوربین عکاسی
طرح های خلق شده را در نهایت در کادری مستطیلی به نشانه دوربین عکاسی ترسیم کردیم و پس از آن کلمه سرخ را به زبان فارسی و با فونت یونیک بگونه ای خلاقانه طراحی کردیم تا لنز دوربین را نمایش داده و طرح را درست وسط کادر قرار داریم و شکلی از یک دوربین عکاسی را به تصویر کشیدیم.

کودک بازیگوش
برای نشان دادن مخاطب اصلی برند (کودک) از تصویر یک کودک بازیگوش استفاده کردیم و بگونه ای آن را طراحی کردیم که دارد از پشت دوربین بازیگوشی می کند تا کنجکاوی بامزگی خود را نشان دهد.

رنگ آمیزی لوگو استودیو کودک سرخ
در رنگ لوگوی استودیو ما از دو رنگ متضاد برای متفاوت نشان دادن ماهیت استودیو عکاسی کودک استفاده کردیم. رنگ قرمز از رنگ های مورد علاقه کودکان بوده و به همین صورت برای طراحی دوربین عکاسی استفاده کردیم و از رنگ مشکی برای دادن جلوه به کودک بازیگوش خود بکار بردیم.سفارش : 09374808618 ظریفی