فلش مموری ضبط مخفیانه صدا 09924397364

با استفاده از این فلش مموری ضبط صدا مخفی می توانید بدون جلب صدای محیط را ضبط کنید در این فلش مموری یک میکروفن خیلی کوچک تعبیه شده که می تواند بصورت واضح صداهای یک محیط 30 متر مربعی را بر روی خود ضبط کند. همچنین از این فلش مموری ضبط صدا می توانید برای انتقال فایل و موزیک استفاده کرد. برای شارژ کردن این فلش مموری ضبط صدا می توانید از کامپیوتر و تمام دستگاه های دارای پورت یو اس بی استفاده کنید. برای ضبط کردن صدا با این فلش مموری نیاز به هیچ کار خاصی ندارید و نیازی نیست دستگاه به جایی متصل باشد. 
برروی بدنه این فلش مموری ضبط صدا یک دکمه روشن و خاموش قرار دارد که با استفاده از آن می توانید فلش مموری ضبط صدا را روشن کرده و در محل مورد نظر خود قرار دهید بعد از گذشت زمان مورد نظرتان فلش مموری ضبط صدا را برداشته و دستگاه را خاموش کرده و برای شنیدن صداهای ضبط شده فلش را مانند یک مموری معمولی به کامپیوتر متصل کنید. با هر بار شارژ کردن این فلش مموری بصورت پیوسته می توان تا 8 ساعت صدای محیط را ضبط کنید.
این فلش مموری ضبط صدا دارای 8 گیگ حافظه داخلی می باشد که با این میزان حافظه می تواند 32 ساعت مکالمه را بطور کامل بر روی آن ذخیره کنید. 
قابلیت ضبط صدا تا 8 ساعت بصورت پیوسته با یک بار شارژ کردن 
دارای باتری داخلی بدون نیاز به اتصال به یو اس بی برای ضبط مکالمات
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ دستگاه 2 ساعت 
امکان شارژ شدن فلش مموری از طریق درگاه یو اس بی
ضبط صدا بصورت مخفی بدون جلب توجه و یا روشن شدن ال ای دی چشمک زن 
امکان استفاده بصورت فلش مموری برای انتقال فایل 
فرمت ضبط صدا : wave 
قابلیت شنود صدای محیط تا 15 متر 
مقدار حافظه : 8 گیگ
•لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه ما http://www.spykala.com مراجعه بفرمایید و یا با تلفن 09924397364 تماس حاصل فرمایید.
•پیج اینستاگرام ما https://www.instagram.com/spykala98/ میباشد.
•فروشگاه اسپای کالا فروش انواع دوربین های ریز مخفی بیسیم شارژی و دستگاه میکروفون شنود مخفی ، کوچکترین ردیاب های ریز مخفی میباشد.