تشخیص باز و بسته شدن درب توسط سنسور هوشمند آگاه

سنسورهای درب و پنجره یکی از متداولترین اجزای سیستم های هوشمندسازی ساختمان به شمار می روند. سنسورهای درب مانع باز و بسته شدن غیرمجاز درها و پنجره ها می شوند. وقتی کسی وارد خانه شما می شود آنها به شما اطلاع می دهند. از آنجا که تکنولوژی به کار رفته در سنسور درب خلاقانه است، می توان آن را در بسیاری از روش های نوآوارانه استفاده کرد، به خصوص اگر سیستم مورد استفاده امکان دریافت پاسخ های متفاوت را برای اعلام هشدار پشتیبانی کند. سنسور آگاه به مشتریان اجازه می دهند که خود نحوه گزارش یک رویداد را انتخاب کنند در این حالت شما می توانید تصمیم بگیرید که سنسور هشدار را به صورت تماس تلفنی، پیامک و یا نوتیفیکیشن دریافت کنید.
_این سنسور نه تنها برای محافظت دنیای بیرون خانه بلکه در محیط خانه نیز کاربرد دارد. با استفاده از سنسور درب از ورود و خروج فرزندتان به منزل مطلع می شوید. سنسور به شما اطلاع می دهد در چه ساعتی درب منزل شما باز شده است.
_این سنسور می تواند یک محافظ 24 ساعته در منزلتان باشد! شما می توانید با استفاده از این سنسور از باز شدن پنجره اتاق کودک بازیگوش خود مطلع شوید و یا از آن برای درب کمدها (محل نگهداری اشیا و اسناد با ارزشتان) و یا کابینت ها (قفسه نگهداری داروها، شوینده هاو...) و یا ورودی استخر منزلتان برای افزایش ایمنی کودکتان استفاده کنید و در کنار امنیت منزلتان از ایمنی بیشتر افراد در منزل اطمینان داشته باشید.
سنسورهای درب و پنجره آگاه که توسط شرکت رسا سامانه افق عرضه می شوند با ویژگی های امنیتی و اتوماسیون، از اینکه اموال و عزیزانتان در تمام ساعات شبانه روز در امنیت هستند، آرامش را به شما هدیه می کنند.
آدرس سایت: http://agah24.com
تلفن: 02191313957
آیدی تلگرام: AGAH24bash@
اینستاگرام: instagram.com/agah24