خرید میناکاری اصفهان |مجموعه صنایع دستی سلام، تولید و عرضه انواع محصولات صنایع دستی

https://salamshop.ir/product-category/%d9%85%db%8c%d9%86%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c/

خرید میناکاری اصفهان

هنر میناکاری یکی از زیباترین هنر های ایرانی است. حس آرامش در محصولات هنر میناکاری به وفور دیده می‌شود. هنرمندان اصفهانی که خود را از برترین هنرمندان ایرانی در این زمینه میدانند. شما میتوانید تنوع کاملی از این محصولات را در فروشگاه صنایع دستی سلام ببینید.

محصولات میناکاری گروه آفرینش‌های هنری سلام

گروه آفرینش‌های هنری سلام با طراحی ظروف مختلف در قالب هنر میناکاری قدرت انتخاب را برای جویندگان هنر بالا برده است. از جمله این ظروف گلدان‌های میناکاری است که در طرح‌های مختلف با رنگ‌های آبی فریبنده خود جلوه گری و افسونگری هر گلی را چندین برابر می‌کند و شاید داشتن این گلدان ذوق خریدن گل متناسب هر فصل و آوردن طبیعت به فضای خانه‌تان را از نو زنده کند.

قندان‌ها و گز خوری‌های زیبای مینا به تنهایی می‌توانند روی میز شما یک اثر هنری خلق کنند و علاوه بر شیرینی کامتان، شیرینی را به دیدگان‌تان هم هدیه کند.

همچنین بشقاب‌های زیبای مینا در هر کجای خانه تان که باشند؛ چه روی میز یا به عنوان دیوارکوب، روح بهشتی هنر آن هر بیننده‌ای را محسور خود می‌کند.

خوردن یک چای دو نفره در یک عصر پاییزی در ست‌های دو نفره چای خوری مینا، به ماندگار شدن این خاطره در دل و جان شما کمک شایانی می‌کند.

جاقلمی میناکاری شده بهترین هدیه برای خوش نویسان است که جایگاهی درخور برای هنر قلم‌شان داشته باشند.

جاکلیدی مینا با طرح “بسم الله الرحمن الرحیم” هوشمندانه ترین انتخاب برای همراه کردن نام خداوند خالق زیبایی هنر در هنگام ورود و خروج به خانه می‌باشد.

جعبه‌های بشقاب و گلدان که جهت نگهداری ظروف میناکاری طراحی شده، وسیله‌ای مناسب برای حفظ و نگهداری این اشیای ارزشمند و پر مایه هنری است. اگر برای هدیه یا جهیزیه قصد خرید ظروف میناکاری را دارید بهتر است با انتخاب جایگاهی مناسب از دوام این اثر ارزشمند هنری مطمئن شوید.

گروه آفرینش‌های هنری سلام با ترکیب هنر و وسایل روزمره زندگی، خواهان به جریان انداختن روح لطافت و چشم انداز هنرمندانه در لحظات زندگی شما است.