دانلود فیلم آنجل سقوط کرده است

درباره
کمپانی لاینزگیت اعلام کرد که این فیلم اکشن قرار است در ۲۳ آگوست ۲۰۱۹ (۱ شهریور ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما برود. دانلود فیلم انجل سقوط کرده است

.
در فیلم Angel Has Fallen برای جلوگیری از اقدامات تروریستی و ترور رئیس جمهوری آمریکا، آژانس‌های امنیتی و FBI باید تهدید واقعی را کشف و خنثی کنند. این فیلم سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های سقوط (Has Fallen) است که فیلم Olympus Has Fallen (سقوط المپیوس) اولین فیلم این مجموعه بود که در سال ۲۰۱۳ روی پرده‌های سینما رفت و در ادامه فیلم London Has Fallen (لندن سقوط کرده است) به کارگردانی بابک نجفی، که دنباله فیلم اول بود در سال ۲۰۱۶ اکران شد.
جرارد باتلر در نقش مایک بانینیگ، مورگان فریمن در نقش آلن ترامبال، تیم بلیک نلسون در نقش معاون رئیس جمهور کربی، هولت مک‌کالانی در نقش وید جنینگز، لنس ردیک در نقش رئیس سرویس امنیتی جنتری، نیک نولتی، جیدا پینکت اسمیت، ساپیر آزولی و پایپر پرابو، از جمله بازیگرانی هستند در فیلم Angel Has Fallen حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم Angel Has Fallen بر عهده ریک رومن وو، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Snitch (خبرچین) و فیلم Shot Caller، بوده است. همچنین مانند دو قسمت اول، کریتون روتنبرگر و کاترین بندیکت وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

خلاصه داستان
این فیلم سومین قسمت از این مجموعه بعد از المپیوس سقوط کرده است 2013 و لندن سقوط کرده است 2016 می‌باشد. مامور سرویس مخفی مایک بنینگ برای ترور رئیس جمهور مظنون است و اکنون باید از یک عملیات تروریستی که هدف آن هواپیمای ایر فورس وان که هواپیمای شماره یک نیروی هوایی آمریکا است و حامل رئیس‌جمهور ایالات متحده می‌باشد جلوگیری کند.

ستارگان
Gerard Butler, Piper Perabo, Morgan Freeman

https://www.downloadefilm.ir/content/1102