بلیط هواپیما تهران

-به دنبال بلیط هواپیما ارزان به تهران هستید؟ به راحتی می‌توانید ارزان‌ترین بلیط تهران را از شهرهای مختلف در میزبان بلیط به آدرس زیر
https://mizbanbilit.ir/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/
پیدا کنید. تنها لازمست که در قسمت جستجو، مبدأ مورد نظرتان را وارد کرده و در مقصد تهران را انتخاب کنید. پس از انتخاب تاریخ، کلیه‌ی پروازهای تاریخ مدنظرتان را می‌توانید مشاهده کنید که به ترتیب قیمت از ارزان به حداکثر قیمت قابل مشاهده هستند.
-از فرودگاه مهرآباد تهران تا مرکز شهر 30 دقیقه فاصله می‌باشد و این فرودگاه دارای دسترسی به مترو است. همچنین دارای ۵ پارکینگ خودرو با ظرفیت هفت هزار اتومبیل می‌باشد و در بخش‌های تجاری، اغذیه، پوشاک و انواع خدمات داخلی و خارجی فرودگاه بیش از ۱۰ شرکت مشغول فعالیت می‌باشند.
-فرودگاه بین‌المللی مهرآباد شامل ترمینال 1(پروازهای خروجی کیش ایر، زاگرس و وارش)، ترمینال ۲(پروازهای ورودی کیش ایر، زاگرس، آتا، قشم ایر، معراج، کارون، ایران ایر، ایران ایرتور و وارش و پروازهای خروجی آتا، قشم ایر، معراج، کارون، ایران ایر و ایران ایر تور)، ترمینال 4(پروازهای خروجی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، ساها و سپهران)، ترمینال 6(پروازهای ورودی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، ساها و سپهران)، ترمینال 3(برای پروازهای باری)، ترمینال VIP(برای پروازهای دولتی) و ترمینال CIP(به تقاضای مسافران) می‌شود.
-فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران در 30 کیلومتری جنوب غربی تهران، در نزدیکی رباط کریم و اسلامشهر واقع شده است و دارای دسترسی به مترو می‌باشد. این فرودگاه از امکانات غرفه‌ها و فروشگاه‌های سوغاتی، کافی شاپ، فست فود و رستوران، اورژانس شبانه روزی، دفتر اشیاء گمشده، انبار بار و چمدان، بانک و صرافی، کافی نت و غرفه فروش سیم کارت برخوردار است.
-فرودگاه بین‌المللی امام خمینی دارای سه ترمینال است و فقط ترمینال شماره یک اکنون فعال می‌باشد. ترمینال دو به نام پایانه سلام در حال ساخت است و برای همه پروازها استفاده خواهد شد. ساخت ترمینال سوم به نام پایانه ایرانشهر در مرحله مطالعاتی است.