دانلود فیلم ایرانی دونده

فیلم سینمایی دونده فیلمی با موضوع اجتماعی و کمدی می باشد , کارگردانی این فیلم را اصغر هاشمی و همچنین تهیه کنندگی آن را بهروز مفید بر عهده داشته اند و این فیلم در سال 1392 تولید و در سال 1395 منتشر شده است.
بازیگران فیلم دونده : هومن سیدی زاده 1359 در رشت کارگردان و فیلمنامه نویس و بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون ایرانی است. هومن سیدی فرزند دوم خانواده است او 2 برادر حامد و هامون و یک خواهر هیلدا دارد. پدرش بازنشسته نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و مادرش بازنشسته بانک کشاورزی. پس از پایان دوره متوسطه و دریافت دیپلم گرافیک کار خود را با حضور در کلاس های انجمن سینمای جوان رشت و ساخت چند فیلم کوتاه آغاز کرد. سپس به تهران آمد و در کلاس های بازیگری کارنامه با مدیریت پرویز پرستویی شرکت کرد. هومن سیدی در سال 1385 با آزاده صمدی ازدواج کرد. وی در سال 1392از آزاده صمدی جدا شد.

خلاصه داستان فیلم دونده :
بهرام مردی ساده, خوش باور و بسیار خانواده دوست پس از گذشت سه سال از ازدواجش می خواهد همسرش گیسو را با اتومبیلی که با مشکلات فراوان خریده است به ماه عسل ببرد. وقوع یک حادثه غیر منتظره که منجر به تعویض ماشین او میشود, سرنوشت سفر را دچار تغییرات بزرگی می کند و

نام اثر : دونده
نویسندگی : گیتی صفرزاده
محصول سال : 1395