دانلود فیلم ایرانی خانوم

فیلم سینمایی ایرانی خانوم فیلمی با موضوع ایرانی و اجتماعی بوده و کارگردانی این فیلم بر عهده تینا پاکروان و فرشاد فرشته حکمت می باشد و همچنین این فیلم در سال 1392 منتشر شده است.
فیلم خانوم با بازی : حمیرا عظیمی و پانته آ پناهیها و نقی سیف جمالی و سیامک انصاری و امین حیایی و شقایق فراهانی و اندیشه فولادوند و اشکان خطیبی و پانته آ پناهی ها و حمیرا اعظمی و سوگل خالقی و مجتبی طهماسبی و بازیگران خردسال کیمیا حسینی و مانی مصلحی

خلاصه داستان فیلم خانوم :
خانوم روایت سه قصه و سه خانواده است. در قصه اول زنی جوان شقایق فراهانی که همسرش به دلیل مشکلات مالی است تلاش می کند زمینه ماندن او در ایران را فراهم کند. اما مرد سیامک انصاری از ترس مشکلات به ترکیه میرود. در قصه دوم آهنگسازی جوان به دلیل اعتیاد به الکل اعتبار حرفه ای اش را از دست داده و مشکلات مالی دارد و همسر فیلمنامه نویسش اندیشه فولادوند را آزار می دهد. تلاش زن برای ترک اعتیاد مرد بی نتیجه است. در قصه سوم کارگری که متاهل است و دو فرزند دارد از دو دست فلج شده و همسرش با کار در بیمارستان خرج زندگی را می دهد. مرد که مستاصل شده تصمیم به خودکشی روی ریل قطار می گیرد اما همسرش او را نجات می دهد.

نام فیلم : خانوم
دستیار کارگردان : سامان خادم
گروه فیلم برداری : تورج اصلانی و جعفر اصلانی و مهدی اصلانی
گروه تدوین : بهزاد مصلح و ژینوس پدرام
صدابردار : امین میرشکاری
آهنگ و موسیقی : کارن همایون فر
مدت : 90 دقیقه