دانلود فیلم مرد عوضی به کارگردانی محمدرضا هنرمند

فیلم سینمایی مرد عوضی فیلمی با موضوع کمدی و اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را محمدرضا هنرمند و همچنین تهیه کنندگی آن را فرهاد توحیدی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1376 می باشد.
بازیگران فیلم مرد عوضی : پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا و افسانه بایگان و رضا ژیان و محمود پاک نیت و عزت اله مهرآوران و زهره مجابی و شاهرخ سنایی و حمید لولایی و نادر سلیمانی و رضا شفیعی جم و محمدرضا حقگو و اکبر قدمی و عبدالعلی کمالی و علیرضا نائینی و عرش پورزارعی و محمود هندیایی و لوریک میناسیان و عباس وفایی و مهران تاجیک و ابوالفضل کشاری و فیض اله صابری و رضا نوروزی و محمدرضا علیقلی و علی اصغر نجات و هاشم روحانی و امیر پریچهر و اصغر امیدوارخرم و ابوالقاسم رضایی و کیومرث قبادی و رامین نعمتی و سیروس میمنت و علی ملکی و سیامک بانیانی و فتاحی و مهدی پور و نعمایی و پروین میکده و عباس پاک نژاد و شیرین خشایی و مهناز سرمدی و محمد حاتمی و عباس قاجار و هدایت اعلایی و پرویز پرستویی فاطمه معتمدآریا افسانه بایگان رضا ژیان محمود پاک نیت رضا شفیعی جم سیروس میمنت

خلاصه داستان فیلم مرد عوضی :
خسرو پذیرش، مخترع یک پودر جادویی لباسشویی، به یک کارخانه تولید پودر می رود تا با دیدن مدیرعامل، اختراعش را به تولید برساند. اما تصادفاً از آسانسور پرتاب و به بیمارستان منتقل می شود. مدیرعامل شرکت، داریوش جم نیز از شنیدن خبر ورشکستگی قریب الوقوع شرک سکته مغزی می کند و به همان بیمارستان منتقل می شود. در بیمارستان، پرفسور ساعی که متخصص پیوند اعضاست، مغز خسرو را به بدن داریوش پیوند می زند و خسرو در جسمی تازه حیات پیدا می کند. او در ابتدا وضعیت تازه را نمی پذیرد؛ اما وقتی می فهمد جای مدیرعامل یک شرکت تولید پودر را گرفته، برای استفاده از اختراعش شخصیت تازه را قبول می کند و به زندگی با همسر داریوش، فرنگیس، رضایت می دهد. کارخانه به سرعت از ورشکستگی نجات پیدا می کند و رونق می گیرد. خسرو که نمی تواند همسرش شیرین را از یاد ببرد، برای او مقداری پودر می فرستد و شیرین به دنبال یافتن ردی از شوهرش به کارخانه می آید؛ اما خسرو را در هیأت تازه اش نمی شناسد. خسرو به خانه شیرین می رود و با اطلاعاتی که از زندگی سابقش ارائه می دهد، شیرین را تا حدی قانع می کند. به اصرار شیرین آن دو بار دیگر با هم ازدواج می کنند. ماجرای زندگی مشترک خسرو با شیرین توسط مرادی و یوسفی، دو کارمند اخراج شده کارخانه به اطلاع فرنگیس می رسد و نیروی انتظامی خسرو و شیرین را به اتهام رابطه نامشروع دستگیر می کند؛ ولی به دلیل ثبت ازدواج در محضر آنها آزاد می شوند. فرنگیس و شیرین برای روشن شدن موضوع تغییر هویت شوهرشان به سراغ پروفسور ساعی می روند و ماجرای پیوند اعضا را درمی یابند. مرادی این بار چند بسته مواد مخدر در خانه مدیرعامل پنهان می کند و خسرو بار دیگر به زندان می افتد. اما ماجرا لو می رود و کارگران کارخانه آن دو را به باد کتک می گیرند. خسرو از فرنگیس و شیرین می خواهد هویت او را به عنوان داریوش جم بپذیرند و زندگی مشترک تازه ای را آغاز کنند؛ اما آن دو او را از اتومبیل بیرون می اندازند و با هم به راهشان ادامه می دهند.

نام فیلم : مرد عوضی
تیم دستیار کارگردان : شالیزه عارفپور و فیض اله صابری
نویسندگی : فرهاد توحیدی
گروه فیلم برداری : مهرداد فخیمی و منصور ظهوری و اسداله مجیدی
گروه تدوین : محمدرضا مویینی و منصوره شهبازی
گروه صدابرداری : محمود سماک باشی و محمد شیوندی و محمود طلایی
موسیقی : محمدرضا علیقلی و بابک امینی و علیرضا عصار
مدت : 100 دقیقه