فیلم ایرانی جیب برها به بهشت نمی روند

فیلم سینمایی جیب برها به بهشت نمی روند فیلمی با موضوع کمدی می باشد , کارگردانی این فیلم را ابوالحسن داوودی و همچنین تهیه کنندگی آن را علی محمد سعدالدین و محمود سمیعی و ابوالحسن داوودی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1370 می باشد.
بازیگران فیلم جیب برها به بهشت نمی روند : علیرضا خمسه و آتنه فقیه نصیری و حمیده خیرآبادی و غلامحسین لطفی و حسین محب اهری و محمود بهرامی و آتش تقی پور و روح اله مفیدی و شروین شاه محمدلو و باقر صحرارودی و ایرج سرباز و شهرام نشاط و محمد کدخدایی و حسین منتظری و حجت مشرفی و رستم غلامی و حسین گیتی و اکبر هنرمند و حبیب تأمینه و محمد میرزاپور و اصغر فرزام و کاظم شعبانی و کاظم شیرین سخن و حمیدرضا شفیع زاده و صفیه لطفی و رضا فاضلی و فرامرز فراهانی و کیوان رستم نژاد و محمدعلی دشتی و علیرضا رحیم پور و رحمان مقدم و رضا منوچهری و علی قهرمان نژاد و اسکندر هژیرنیا و عباس عقلمند و قبادی و خسروی و علیرضا معظمی پور

خلاصه داستان فیلم جیب برها به بهشت نمی روند :
دلشاد دستفروش دوره گردی است که به خاطر مشکلات مالی و اجاره خانه عقب افتاده اش ناچار می شود راه های جدیدی را برای بدست آوردن پول بیازماید. اما همه راه ها به روی او بسته می ماند. تنها، راهی غیرمعمول او را وسوسه می کند. سرانجام او در برابر بزرگترین و غیرمعمول ترین واقعه زندگی اش قرار می گیرد. واقعه ای مرگبار که ظاهراً تنها عشق توان مقابله با آن را دارد.

نام اثر : جیب برها به بهشت نمی روند
دستیار های کارگردان : سامان مقدم و کاظم ایزدی پور و آرش معیریان و روبرت صافاریان
نویسنده : محمود سمیعی
گروه فیلم برداری : مهرداد فخیمی و ابراهیم غفوری و حسن کریمی
تدوین : حسن حسندوست
گروه صدابرداری : سیدهاشم موسوی و محمود سماک باشی و یدالله نجفی
موسیقی : ناصر چشم آذر و سعید کاشفی
تیتراژ : امیرحسین اثباتی
زمان فیلم : 94 دقیقه