210 روز نحوه ساخت پارک سرسره ای تونل میلیون دلاری در خانه استخرهای شنا در زیر زمین

خانم / آقای عزیز،
خیلی ممنونم که وقت ارزشمند خود را برای تماشای فیلم من صرف کردید. لطفاً کانال من Primitive Jungle Lifeskills را لایک کنید ، به اشتراک بگذارید و مشترک شوید.

ما کی هستیم؟
ما یک گروه 4 نفره از دوستان هستیم که در سانفرانسیسکو ، ایالات متحده آمریکا زندگی می کنیم. ما در یک شرکت با هم کار کردیم. در حال حاضر ، ما فقط تصمیم گرفتیم که کار خود را کاملاً انجام دهیم و کار خود را به عنوان سرگرمی و کار رویایی خود به عنوان سازنده شروع کردیم. ما عاشق ساختمان هستیم. ما در واقع همان طرز فکر را داشتیم. اخیراً ، ما فقط برای زندگی در اوکلاهما ، جنوب ایالات متحده آمریکا نقل مکان کرده ایم. من یک قطعه زمین در اینجا گرفتم ، بنابراین ما می آییم و فیلم های ساختن ، نحوه زنده ماندن و بیشتر درباره مهارت های بدوی در جنگل را شروع می کنیم.

چگونه چنین پارک سرسره ای آبی را در آغوش گرفتیم؟
ما 210 روز صرف ساختن این پارک شگفت انگیز سرسره آبی و خانه استخر شنا در زیر زمین کردیم. ما برای حفر و برش دادن وسایل ساختمان از همه ابزارهای بدوی باستان استفاده کردیم. این مسخره خواهد بود اگر بشنویم که ما این پروژه را با استفاده از دستان خود و بدون کمک کامیون های سنگین مانند بیل مکانیکی ، بولدوزر ، جرثقیل یا حتی کامیون کمپرسی ، واقعاً ویروسی آغاز کردیم. مطمئناً ما فدا شدیم و تلاش کردیم تا ثابت کنیم که می توانیم این کار را به دست خودمان انجام دهیم حتی اگر در کار ما در این ساختمان موانعی وجود داشته باشد.

این ساختمان چقدر بزرگ است؟
این ساختمان را به دو قسمت جدا کردیم. قسمت های اول مربوط به سرسره آبی و استخر و قسمت های دوم مربوط به خانه زیرزمینی است. بعد اولین قطعه 12 متر در 12 متر و عمق 5.5 متر است. قسمت دوم ، خانه زیرزمینی ، ابعاد 3.5 متر در 4 متر و عمق آن فقط 4 متر است.

بعدی چیست؟
پروژه بعدی ساختمان زیرزمینی بسیار شگفت انگیز و جالبتر از این خواهد بود. لطفا برای تماشای قسمت بعدی هماهنگ باشید.

برای بازخورد سازنده در زیر نظر دهید.
اشتراک: https://bit.ly/2Hd3tIl | هیچ ویدیویی را از دست ندهید! لطفاً اعلان را روشن کنید!
# سرسره آب # ساختمان # استخر شنا
-------------------------------------
اطلاعات کپی رایت ©
to اجازه دهید ویدیوی من را در هر سایتی که دارای پیوند اعتبار است به اشتراک بگذارید / تعبیه کنید
copy اجازه کپی / بارگذاری مجدد فیلم های من در (YouTube و Facebook) را ندهید
-------------------------------------
مرا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
صفحه فیس بوک: ابتلا به زندگی در جنگل های ابتدایی
اینستاگرام: جنگ های ابتدایی جنگل
تیک توک: Primitive_J_Lifeskills
Tumblr: جنگ های ابتدایی جنگل
توییتر: جنگ های ابتدایی جنگل
امیدوارم از این ویدئو لذت ببرید اگر ایده های جالب دیگری دارید ، لطفاً ما را پیشنهاد دهید. ما از همه بازخورد های سازنده استقبال می کنیم. همچنین می توانید برای هرگونه مشکلی 24 ساعت / 7 روز با ما تماس بگیرید.
با احترام،
جنگ های ابتدایی جنگل