رفراکتومتر دیجیتال خلوص قهوه آتاگو مدل PAL-Coffee

اولین کاری که شما در صبح انجام می دهید این است که یک فنجان قهوه یا یک قهوه پر انرژی برای شروع روز خود میل کنید . با این حال کیفیت قهوه در منطقه, کشور یا هر جایی ممکن است متفاوت باشد. . برای اینکه بتوانید یک قهوه ی ایده آل داشته باشید, محصول رفراکتومتر آتاگو PAL-COFFEE Refractometer را به شما پیشنهاد میکنیم که, بوسیله این دستگاه میتوانید شفافیت آب مورد نیاز را برای قهوه اندازه گیری کنید . استفاده از این محصول بسیار راحت میباشد. به طوری که شما ۲ الی ۳ قطره آب را روی منشور دستگاه میریزید و دکمه ی استارت را فشار میدهید.

در عرض چند ثانیه TDS آب نمایش داده میشود . و بعد از اتمام با دستمال مخصوص آن را تمیز میکنید .
در فرهنگ نامه قهوه ؛ اصطلاحات بسیاری برای قهوه وجود دارد ؛

یکی از این دسته بندی واژگان مربوط به اصطلاحات طعم و عطر قهوه و آزمون چشایی قهوه Coffee cupping ( کاپینگ ) می باشد. که یادگیری این اصطلاحات قهوه به شما کمک میکند تا بتوانید تجربه های طعمی و عطری خود را از قهوه ای که می نوشید ؛ بهتر و واضخ تر توصیف و با دیگران به اشتراک بگذارید .

مراحل اصلی در چشیدن و کاپینگ قهوه ، بوئیدن قهوه تازه آسیاب شده ، سپس ترکیب ۸٫۵ گرم قهوه تازه آسیاب شده ( حدودا دو قاشق غذاخوری ) با ۱۵۰ میلی لیتر آب داغ و

سه دقیقه زمان دادن برای خیس خوردن قهوه ؛ سپس کنار زدن لایه روی قهوه و بوییدن عطر قهوه ، سپس هورت کشیدن قوی و سریع قهوه با قاشق به منظور پوشش دادن تمام سطح زبان و چشیدن بهتر قهوه ؛ و بررسی عطر و طعم قهوه و بدنه و after taste قهوه می باشد.

در بسیاری از قهوه ها از نظر طعم و مزه بدلیل نوع و گونه هر قهوه ؛ تفاوت های ظریفی وجود دارد و علاوه بر این ؛ نوع روست قهوه ؛ تازگی قهوه و نوع فرآوری ای که روی قهوه انجام می شود ؛ بر طعم و عطر قهوه اثر گذار است .

چشیدن قهوه و آزمون چشایی قهوه ( coffee cupping ) به شناسایی نقص ها و خصیصه های عطری طعمی قهوه در انتخاب نهایی یک قهوه قبل از خرید آن به مقدار زیاد و واردات قهوه ؛ کمک شایانی خواهد کرد .
جهت کسب مشاوره رایگان با کارشناسان هلدینگ KTG در ارتباط باشید.
https://www.ktglabgroup.com/product/coffee-purity-digital-refractometer/
تلفنهای شرکت: 5-44276021-021
پیام در واتساپ: 09024809888