دانلود فیلم دو نیمه سیب ساخته کیانوش عیاری

فیلم دو نیمه سیب فیلمی به کارگردانی کیانوش عیاری و تهیه کنندگی یوسف صمدزاده و کیانوش عیاری و یوسف صمدزاده کیانوش عیاری می باشد. این فیلم با ژانر خانوادگی و اجتماعی و محصول سال 1370 می باشد و بازیگرانی همچون لیلا مصدقی و مریم مصدقی و گرشا رئوفی و مهین شهابی و داریوش اسدزاده و عباس جهانبخش و فیروز و روح انگیز مهتدی و مرجانه دلدارگلچین و گیتی فروهر و یحیی خاوری و موسوی و مهین بوجار و فریبا حسینی و حسن رضایی و ایرج سرباز و نسرین مقانلو و علی ترابی و کریم نشاط و ابوالمعصومی و گوهر کمالی نژاد و حبیب اله ثامنیه و بهمن پسندی و کوروش نیوندی و ریحانه اخلاقی و شهلا بهروان و مرجانه یزدی و سهیلا ترک و هما ترک و مهسا مقدم و محمود مقدم و مجید رحمانیان و احمد نمازی و سیروس رهنما و علی حق فروش و حمید دشتی و محمد میرزاپور و رمضان ولدی و محمد سلیمانی و رضا چایچی و وحید رستگار و رحیم خارابی و رحمان مقدم و احمد حقیقی و رضا قنبری شاد و علی اکبر دخیلی و پرویز بیگدلی و سولماز قبادی و ساناز قبادی و لیلا مصدقی مریم مصدقی گرشا رئوفی مهین شهابی داریوش اسدزاده عباس جهانبخش فیروز روح انگیز مهتدی مرجانه دلدارگلچین در آن ایفای نقش می کنند.

خلاصه داستان فیلم دو نیمه سیب :
سایه و فرح که شباهت زیادی به هم دارند بطور اتفاقی با هم برخورد می کنند. آن دو در پی گفتگو با هم پی به رابطه خانواده شان برده و متوجه می شوند که دو قلو هستند و بدنبال جدایی پدر و مادر آن ها در سال های قبل، سرپرستی سایه به پدرش واگذار شده و فرح نیز پس از مرگ مادرش به جد مادریش سپرده می شود. فرح و سایه پس از آگاهی از وضعیت همدیگر تصمیم به جابجایی می گیرند ولی سرانجام راز آن ها فاش شده و اختلاف دیرینه بین خانواده ها از بین می رود.

نام اثر : دو نیمه سیب
دستیار های کارگردان : احمد هادوی و رضا سبحانی
نویسنده : کیانوش عیاری
گروه فیلمبرداری : داریوش عیاری و رحیم بشارت و ابوالفضل عطاردی و احمد نقی زاده و مجید رحمانیان و حشمت اله حامدی نژاد و عبدالرضا قبادی و قاسم بیگوند و حسین افشار
گروه تدوین : کیانوش عیاری و یاور تورنگ
گروه صدابرداری : حمید پارساحسینی و بهمن حیدری
موسیقی : سعید شهرام و مجید صرافی
زمان فیلم : 108 دقیقه