دانلود فیلم چشم شیشه ای با لینک مستقیم و کیفیت عالی

فیلم سینمایی چشم شیشه ای فیلمی با موضوع جنگی و دفاع مقدس می باشد , کارگردانی این فیلم را حسین قاسمی جامی و همچنین تهیه کنندگی آن را محسن علی اکبری بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1369 می باشد.
بازیگران فیلم چشم شیشه ای : علیرضا اسحاقی و سیدجواد هاشمی و اصغر نقی زاده و علی جلیلی باله و محمدرضا آهنج و حافظ پارسی و اکبر احمدی و حسینعلی قورچی و علی صادق پور و علی ربیعی و قاسم کشاورز و داوود عابدینی و قاسم نقی زاده و مرتضی هاشم خانلو و اسماعیل امیدی و حسن کریمی و منصور آقاجانلو و بهادر مختاری و محرم زعفرانی و فضل اله جباری و قلیچ ساویز و حمیدرضا لطفی و علیرضا نجف زاده و ابوالفضل پاک نیت

خلاصه داستان فیلم چشم شیشه ای :
قاسم، بسیجی تبلیغاتی به خط مقدم جبهه اعزام می شود. او رزمندگان را در وضعیت سختی می بیند و دوست دارد به آن ها کمک کند هرچند که وظیفه او فقط تبلیغات است. یکی از رزمندگان به نام ابوالفضل عضو واحد اطلاعات عملیات با گروهی از بسیجیان برای پشتیبانی، راهی خط مقدم می شود و از صحنه های درگیری رزمندگان با سربازان عراقی عکس می گیرد، اما وقتی ابوالفضل در درگیری شهید می شود، قاسم با دیدن این شرایط دوربین خود را روشن می گذارد و به یاری آن ها می شتابد و بعد از مبارزه ای سخت به شهادت می رسد.

نام فیلم : چشم شیشه ای
تیم دستیار کارگردان : عطااله سلمانیان و داوود توحیدپرست
نویسندگی : حسین قاسمی جامی
گروه فیلم برداری : محسن ذوالانوار و رضا جلالی و سیدجواد هدی و مصطفی بافرونی
تدوین گر : مهرزاد مینویی
صدا برداری : محسن روشن
آهنگ و موسیقی : مجید انتظامی
مدت زمان : 85 دقیقه