دانلود فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا

فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا ساخته رسول صدرعاملی و اوژن حقیقی و آرش نعیمیان و تهیه کنندگی علی سرتیپی و رسول صدرعاملی در سال 1383 و در ژانر اجتماعی می باشد. از بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان از شاهرخ فروتنیان و شراره دولت آبادی و صوفی کیانی و خاطره اسدی و احترام برومند و هانیه اکراد و راحله پارسا و پریچهر پاکزاد و بیتا پرورنده و علی جوادی پیروز و نوید داوودی و طناز دشتی و رکسانا رضایی و پریسا رفعتی و مینو زاهدی و مهدی سیری و یاشار حسین شاداب شهریور و تهمینه شعبانی و نگار شمس و پارمیدا شوقی و میلاد عباسیان و رضا عظیمی و راستین غفوری و طناز طباطبایی و بهرنگ علوی و مریم کاتوزی و شهرزاد کمال زاده و آمنه کیوانی و فاطمه مرزجرایی و فرهاد مشایخی و افسانه مصدق و آرش نعیمیان و غزال هاشمی و علی سرتیپی و الهام پاوه نژاد و سوفی کیانی نام برد.

خلاصه داستان فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا :
...یه اسم، یه قیافه، یه کلمه، یه زن که یه دفعه به شدت پرتاب می شه به درون ذهن آیدا که هفده سال دارد، بارها و بارها آیدا آن را از فکرش خارج می کند؛ اما دوباره زشت تر و بدتر برمی گردد سر جایش و مثل خوره به جان آیدا می افتد، او شخصیتی تاریک و دور و شاید هم نه چندان بد دارد؛ زن غریبه ای که به ناخن هایش لاک قرمز می زند و موهایش را طلایی می کند و آیدا را راحت نمی گذارد، اما سرانجام آن زن واقعی است و آیدا برای اولین بار «تردید» را به شکلی آگاهانه تجربه می کند و می فهمد که زیبایی و درد دو جزء تفکیک ناپذیرند و در نهایت آیدا به امیدی فکر می کند که برای یک لحظه در صورت پدر و مادرش، هر دو، می بیند. سپس در وجود خودش «امید» به چیزی در آینده که نمی داند چیست. برای یک لحظه است که می فهمد و همین یک لحظه بسیار مهم است.

نام فیلم : دیشب باباتو دیدم آیدا
دستیار کارگردان : میلاد صدرعاملی
گروه نویسندگی : کامبوزیا پرتوی و رسول صدرعاملی
گروه فیلم برداری : بهرام بدخشانی و محمد ابراهیمیان و محمد پازوکی و سیدمحمد حسین زاده و بهمن نادیاب و پیمان شادمان فر و فؤاد عمرانی
تدوین گر : معصومه شاه نظری
صدابردار ها : محمد مختاری و جاوید خوشدل
آهنگ و موسیقی : فریبرز لاچینی
مدت زمان : 90 دقیقه