چگونه اشتراک گیم پس ایکس باکس بخریم؟

اگر قصد خرید اشتراک گیم پس را دارید و برای شما سوال است که چگونه گیم پس بخریم باید بگوییم که در حال حاضر سرویس های گیم پس در مدت زمان هایی که به شرح زیر است به کاربران فروخته می شود:

خرید اشتراک گیم پس ۱ ماهه
خرید اشتراک گیم پس ارزان ۱ ماهه
خرید گیم پس ارزان یک ساله

همچنین باید بدانید که نسخه گیم پس آلتیمیت نیز در مدت زمان های به شرح زیر وجود دارد:

خرید گیم پس آلتیمیت به مدت ۱ ماه
خرید گیم پس آلتیمیت به مدت ۴ ماه
خرید گیم پس آلتیمیت برای ۸ ماه
خرید گیم پس آلتیمیت برای ۱۲ ماه
مزایای خرید گیم پس

از مزیت های خرید گیم پس برای ایکس باکس و PC خود می توانید از ۱۰۰ ها نوع بازی های گوناگون استفاده کنید. ایکس باکس گیم پس آلتیمیت شامل ۱۰۰ ها بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده است. شما کاربران گرامی با آشنایی با این موضوع که چگونه گیم پس آلتیمیت بخریم، می توانید از مزیت های که به شرح زیر می باشد در کنسول و PC خود استفاده کنید.

XBOX Live Gold
EA Play
XBOX Game pass
Play Games From the Cloud
XBOX Game pass PC

1. تنوع زیاد بازی ها در گیم پس

گیم پس مجموعه گسترده و متنوعی از بازی های ایکس باکس را در اختیار کاربران می گذارد. شما می توانید با خرید آن و پرداخت هزینه مناسب به بیش از ۴۰۰ بازی رایگان دسترسی پیدا کنید. در نتیجه با هزینه کمتر از خدمات زیادی در این برنامه برخوردار می شوید‌‌. و در این سرویس بهترین بازی های گیم پس از گذشته تا حال برای کاربران در دسترس قرار می گیرد.
2. بازی آنلاین

از دیگر مواردی که این سرویس را محبوب و پرطرفدار کرده است. قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین است‌‌. کاربران می توانند برای لذت بیشتر از کنسول خود از قابلیت بازی های آفلاین و آنلاین اشتراک گیم پس استفاده کنند‌. کاربران با این قابلیت می توانند با بقیه گیمر ها در ارتباط باشند و امکان انجام دادن بازی های رقابتی برای آنها فراهم می شود.
3. استفاده آسان

از مزیت های دیگر این برنامه دسترسی آسان به قابلیت های آن است که توجه کاربران را به خود معطوف کرده است‌. این اشتراک ها برای گیمر های مبتدی نیز قابلیت های ویژه ای دارد. بعد از خرید گیم پس و فعالسازی آن باید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید. در این زمینه گیم پس با محیط کاربری ساده ای که در اختیار کاربران قرار می دهد، آن ها را با هیچ محدودیتی در هنگام استفاده از گیم پس مواجه نخواهد کرد.

https://accsell.ir/blog/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D9%BE%D8%B3-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85

https://www.youtube.com/watch?v=g6MgB7_o6xw