تولید کننده اگزاست فن یوتیلیتی

آذین تهویه اگزاست فن تهویه با پروانه بکوارد و فوروارد را در سایز های مختلف تولید می نمایید.
https://www.azintahvie.com/محصول/331/اگزاست-فن
انواع فن مکنده ودمنده بصورت فولی تسمه و کوبل مستقیم قابل طراحی و ساخت می باشد.
اگزاست فن یوتیلیتی(UTILITY FAN)
در واقع یکی از پرکاربرد ترین و مناسب ترین تجهیزات برای داشتن یک تهویه مناسب استفاده از اگزاست فن یوتیلیتی می باشد. اگزاست فن های یوتیلیتی دارای یک پروانه از نوع سانتریفیوژ بکوارد می باشند که میتوانند از آن طریق هوای محیط را به خوبی مکش کنند و از طریق ایجاد فشار منفی موجب جایگزینی هوای تازه شوند. این نوع از فن های سانتریفیوژ یوتیلیتی برای مصارف مختلف صنعتی و نیمه صنعتی بسیار مفید و مناسب هستند البته در خیلی از کاربرهای تجاری و مسکونی مثلا برای تخلیه هوای سرویس بهداشتی و حمام می توان از یک اگزاست فن یوتیلیتی کابین دار به عنوان مکنده مرکزی استفاده نمود. که دارای شکلی زیبا و صدای کم باشد.
سیستم انتقال قدرت از موتور به پروانه در اگزوز فن یوتیلیتی به دو صورت کوبل مستقیم ( دایرکت درایو) و فولی تسمه ( غیر مستقیم ) می باشد . متریال مورد استفاده در تولید این نوع اگزاست فن صنعتی از ورق st-37 فولاد سیاه، ورق گالوانیزه و ورق استنلس استیلss316-ss304 می تواند باشد. که با توجه به نوع هوای آلوده و میزان دمای آن می توان از موارد مختلف برای ساخت پروانه و حلزونی دستگاه استفاده نمود. میزان دبی هواکش سانتریفیوژ یوتیلیتی از 500 متر مکعب در ساعت تا 90.000 متر مکعب در ساعت می تواند باشد. به خاطر صدای کم این نوع از فن ها یکی از کاربرد های آن در بیمارستانها و مراکز درمانی می باشد به همین خاطر این تجهیزات را بنام اگزاست فن بیمارستانی نیز می شناسند.
قطر پروانه این دستگاه از سایز 25 تا 160 سانتی متر می باشد که در سایزهای بالاتر از 100 سانتی متر معمولا انتقال قدرت بصورت غیر مستقیم می باشد و توسط فولی و تسمه یا بصورت کوپلینگی صورت می گیرد.
قیمت اگزاست فن مکنده با توجه به پارامترهای مختلف قابل اعلام است.