طراحی داخلی ومرمت و بازسازی در تهران

طراحی داخلی ومرمت وبازسازی
طراحی دکوراسیون با هزینه مناسب
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی

لینا دکور


همیشه پس از مدتی زندگی در هر خانه ای، قسمت های مختلف آن دچار فرسودگی و خرابی می‌شوند و یا بعد از مدتی فضای خانه، دل اعضای خانواده را می‌زند و به دنبال تنوع و نوآوری در فضای خانه و دکوراسیون منزل هستند. به این کار بازسازی ساختمان و طراحی دوباره دکوراسیون داخلی گفته می‌شود که از قدیم در بین اکثر خانواده‌ها رایج بوده است.
گروه لینا دکوربا عنـایت ایـزد منـان ، تلاش روز افـزون و با بهـره مندی از تیـم خـلاق، متخصص و با تجـربه طی سال های فعالـیت خود این افـتخار را داشتـه که به بهبـود سطـح کیـفی طـراحی و اجـرایی پـروژه های لـوکس سـاختمانـی کـمـک کنـد.
در این راستـا با توجـه به توانمنـدی ها و سوابـق مان در عرصـه صنعـت سـاختمان ، آمـاده ارائـه خدمـات تخصصـی به شـرح ذیـل می باشیـم:
بخش طراحی:طراحی داخلی پروژه های مسکونی ، اداری- تجاری،‌ کلینیک و مطب در مراحل ارائه طرح و ایده ، مدل سازی سه بعدی ، ارائه انیمیشن و ارائه نقشه های فاز یک و نقشه های اجرایی
بخش اجرا:کلیه خدمات اجرایی و بازسازی ساختمان های مسکونی،‌ اداری،‌ تجاری،‌کلینیک و مطب های پزشکی
بخش نظارت:نظارت عالی پروژه های طراحی و دکوراسیون داخلی و بازسازی
لینا دکور دارای بیش از ۱۰۰ پروژه موفق طراحی و اجرا در ایران می باشد، خوشحالیم که طیف گسترده ای از پروژه های ما حاصل اعتماد مجدد کارفرمایان گذشته بوده است

راه های ارتباطی:
آدرس:
دفتر مرکزی تهران جردن
تلفن:
09124396252