دانلود فیلم معصوم با لینک مستقیم و کیفیت عالی

فیلم سینمایی معصوم فیلمی با موضوع اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را داوود توحیدپرست و همچنین تهیه کنندگی آن را روح اله خوشکام بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1377 می باشد.
بازیگران فیلم معصوم : ابوالفضل پورعرب و نگار فروزنده و فرهاد جم و محبوبه بیات و علی اکبر طوفان پناه و رسول توکلی و حسین پیرهادی و ابوالقاسم محمدطاهر و مهین امیرفضلیان و پرویز شفیع زاده و رحمان مقدم و رضا منوچهری و علیرضا نائینی و بابک حبیبی فر و سعیده عرب و ستاره بهاردار و علیرضا خوشکام و مژگان نورمند و پروانه بیگدلی و مریم محمدی خال سرایی و علیرضا آهنگری و بابک نوری و امیرحسین گرایلی و رضا فرشچی و آرش آقائی و ابوالفضل پورعرب نگار فروزنده فرهاد جم محبوبه بیات علی اکبر طوفان پناه رسول توکلی حسین پیرهادی ابوالقاسم محمدطاهر

خلاصه داستان فیلم معصوم :
فرید معصومی در پی عزیمت خود به جبهه جنگ، شیمیایی شده و به اسارت دشمن در می آید. پروانه همسر فرید بدنبال سالها انتظار و بی خبری از وضعیت فرید و به گمان شهادت او تصمیم به ازدواج می گیرد. فرید پس از آزادی به سراغ پروانه رفته و پروانه با دیدن فرید دچار سکته قلبی می شود. فرید نیز در پی شنیدن خبر بیماری پروانه و همچنین برخورد با اشکان (نامزد پروانه) دچار سکته مغزی شده و به شهادت می رسد. با پیوند قلب فرید به پروانه او سلامتی مجدد خود را بدست می آورد. اما موضوع شهادت فرید از طرف خانواده پنهان می ماند. پروانه که بطور اتفاقی در جریان شهادت فرید قرار می گیرد خانواده را به نشان اعتراض ترک کرده و به منزل یکی از اقوام در شمال کشور می رود. سرانجام او بدنبال تغییرات روحی و تأثیرات معنوی که از شهادت فرید گرفته است به تهران باز گشته و با اشکان ازدواج می کند.

نام اثر : معصوم
دستیار های کارگردان : علیرضا نجف زاده و سیداحمد میرمحمدی و مرتضی خوشکام
نویسندگی : جمشید بهمنی
گروه فیلم برداری : حسن سلطانی و مجید رحمانیان و احمد تقی زاده و عباس آواریان و عباس رضایی و حسین افشار و فرزید اسدی
تدوین کنندگان : سهراب میرسپاسی و حمید قدکچیان
صدابردار ها : علی ماهانی و جواد جنگکوک
آهنگ و موسیقی : بابک بیات
تیتراژ : یوسف کوثری
مدت : 94 دقیقه