آموزش سایت TSETMC در شیراز | موسسه آوای مشاهیر | آموزش بورس

TSETMC
در قسمت سمت چپ سایت TSETMC همچنین یک زبانه دسترسی سریع به جزییات بازار را نمایش می دهد که این هفت زبانه امکانات مختلفی از سایت را برای شما قابل دسترس می کتد ولی مهمترین و پر کاربردترین زبانه ها در این قسمت علامت جستجوی سریع نماد و دیدن تمام بازار در یک نگاه است.

که با این دوقابلیت شما اگر بخواهید که نماد یا شرکتی را فراخوان کنید به سهولت این ابزار را در دسترس شما قرار می دهد. در ویدیو های بعدی به جز در مورد هر کدام از این قابلیت ها به وضوح و با نشان دادن در فیلم های آموزشی برای شما مشخص خواهیم کرد.

خرید صندوق سرمایه گذاری
همچنین اگر متقاضی خرید صندوق های سرمایه گذاری در این سایت هستید یا می خواهید خیلی سریع این صنوق ها را پیدا کنید و از وضعیت کلی صنودق های سرمایه گذاری در سایت مدیدیرت فناوری بورس تهران با خبر باشید (TSETMC) از نوار ابزارهای قسمت میانی صفحه در بالای صفحه سایت م توانید به بخش صندوق های سرمایه گذاری بروید و به سهولت کلیک بر یک دکمه تمام نمادها و وضعیت بازار صندوق ها مطلع شوید.



البته قابلیت های دیگری نوار ابزار میانی صفحه دارد که به یکی دیگر از این قابلیت ها بخواهیم اشاره کنیم دسترسی خیلی راحت به بورس کالای ایران است البته پیشنهاد من فرزین حفار، استفاده از سایت بورس کالای ایران است که با نماد IME.CO.IR شما می توانید به سایت بورس کالای ایران دسترسی داشته باشید ولی به هر حال قابلیتی که در سایت TSETMC گذاشته شده است هم قابل استفاده است.

سایت TSETMC دارای قابلیت های بساری هست که در ادامه انتشار اطلاعات موسسه آوای مشاهیر به عنوان پرچم دار در حوضه بازارهای مالی و با هدف ترویج روحیه سهامداری و گسترش دانش سرمایه گذاری این اطلاعات را در قالب ویدیو، مقاله و معرفی کتب مهم در این حوضه برای شما انتشار خواهد داد.



هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر:
پرسش هایی که سعی شده در این قسمت در موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در راستای آموزش بورس در شیراز منتشر شده. به طور مختصر پاسخ داده شوند. پس تا پایان با ما همراه باشید.

موسسه آوای مشاهیر با هدف و رسالت ایجاد فضای دانش در بازارهای مالی بین فارسی زبانان کشور عزیزمان ایران تمام سعی خود را به کار گرفته است تا با تلاش و ارائه بهترین و کاربردی ترین مطالب مخاطب خود و علاقمندان به ورود به بازارهای سرمایه را آگاه سازد. تا در آینده نزدیک تعداد فعالان حرفه ای این کسب و کار نیز مثل تمام کسب و کارهای دیگر رونق دهد و امید به ایجاد یک فضای کسب و کار با دانش کافی و قابلیت عملگرا دارد.