تیزر فیلم زندانی ها مسعود ده نمکی (اکران نوروز 1398)

سینمایی «زندانی‌ها» داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان نامه‌اش روی زندانی‌هایِ زندانِ قصر تحقیق کند. ده‌نمکی قصد دارد در این فیلم تاثیر معنویات بر زندانی‌ها را به تصویر بکشد.

کارگردان سه گانه «اخراجی‌ها» زمان حال و تاریخ معاصر را بسترِ روایتِ هفتمین اثر سینمایی خود انتخاب کرده است.

این فیلم که با تدوینِ همزمان با فیلم‌برداری به سرعت تولید خود افزایش داده است، طبق برنامه‌ریزی گروه تولید حداقل حدود یک ماه فیلم‌برداری آن زمان می‌برد و پس از تکمیل مراحل پس از تولید، اقدامات اکران آن انجام خواهد شد.

باید اشاره کرد در ابتدا زمانی که نام فیلم و لوکیشن آن رسانه‌ای شده بود اکثراً گمان می‌کردند موضوع فیلم، موضوعی سیاسی است، اما برخلاف این حدس «زندانی‌ها» اثری کمدی و طنز با موضوعی اجتماعی و مفهوم اخلاقی است.

فیلمنامه این اثر توسط «ده‌نمکی» و تعدادی از فیلم‌نامه نویسان جوان نگاشته شده است و کارگردانی و تهیه کنندگی آن به عهده خود «ده‌نمکی» است.

و در پایان باید گفت: اکثر عوامل «زندانی‌ها» اعم از بازیگران و عوامل پشت صحنه نخستین تجربه همکاری مشترک با «ده‌نمکی» را دارند و ظاهرا وی تصمیم دارد با تیم جدیدی این فیلم خود را بسازد.

بهنام تشکر، هومن برق نورد، هدایت هاشمی، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی زاده، رسول نجفیان، امیر نوری از جمله بازیگران این فیلم هستند و دیگر عوامل فیلم عبارتند از مجری طرح: علیرضا نجف زاده، مدیر تولید: امیر ابراهیمی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: امید جزینی، مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، طراح گریم: شهرام خلج، صدابردار: فرشید احمدی، مدیر تدارکات: جواد قاسمی، تدوین: خشایار موحدیان، جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، جلوه های ویژه بصری: سعید خلیلی، عکاس: حسن شجاعی.