سوله سبک

سوله های سبک آن دسته از سازه های لوله ای شکل هستند که وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند، به همین دلیل از اصطلاح سوله سبک در رابطه با این سازه ها استفاده می شود. سقف این نوع سازه فلزی طبق محاسبات خاصی با شیب طراحی شده است.

سازه های لوله ای فوق سبک که به صورت پیش ساخته و در محل مونتاژ می شوند، کار را بسیار تسریع کردند. این مزیت همچنین به سازنده سوله اجازه می داد تا اسکلت ساختمان را در کارگاه خود آماده کند و درگیر مشکلات ساختمانی با کارفرما نشود.
سایه روشن چند منظوره

سوله سبک و قیمت پایین
گفتیم سوله های سبک وزن کمتری نسبت به سایر سازه های مشابه دارند، این اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در این نوع سازه ها است. بنابراین قیمت سوله های سبک با سازه های سنگین تفاوت چشمگیری دارد. اما لازم است بدانید که این سازه مقاومت بالایی دارد و می تواند در شرایط سخت محیطی (باران و تگرگ شدید، برف، باد و طوفان، زلزله و ...) مقاومت کند. در نتیجه پرتو نور از استحکام بالایی برخوردار است.

شاید بخواهید سریع بدانید که هزینه ساخت یک پناهگاه چقدر است؟ اما از آنجایی که هر پروژه شرایط خاص خود را دارد و قیمت مواد اولیه مدام در حال تغییر است، می توانید برای این کار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت آباژور در مقایسه با سازه های مشابه تا 30 درصد کمتر است.

تکرار می کنیم که کالسکه ها را نباید سازه های بی کیفیت در نظر گرفت. سوله سبک یک ساختمان مدرن است که در آن استفاده از فولاد بهینه شده است و از نظر استحکام و عملکرد با سوله های سنگین رقابت می کند.

نکاتی که هنگام استعلام قیمت باید بدانید:

ابعاد سوله
باز کردن سوله
نوع فونداسیون سوله

بیستون سازه آذران با نیروی کار مجرب و دانش لازم توانسته در این زمینه پیشگام باشد و پروژه های مختلفی را در سراسر ایران انجام دهد.شبستان نور ارزان

ویژگی های خاص چراغ انداز:
در مورد کالسکه می توان ویژگی های زیادی را فهرست کرد که همگی مزیت های این سازه را نشان می دهد. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد:

قیمت چراغ پرتاب یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع ساخت است.
مونتاژ سریع به لطف ساخت قسمتی از کانکس در کارگاه ساخت کانکس و به دنبال آن جابجایی و مونتاژ در محل پروژه.
آباژور از استحکام بالایی برخوردار بوده و دفترچه محاسبات نظام مهندسی ضمیمه شده است.
زیبایی پناهگاه در مقایسه با سازه های دیگر با ساختاری ساده.
موقعیت سوله را مطابق با ساختار سازه ای که در آن اتصالات با پیچ و مهره انجام می شود تغییر دهید.
ریخته برف

انواع راکون
برای طبقه بندی انواع سوله می توان به سوله سبک، سوله مشبک، سوله لوله ای، سوله استوانه ای، سوله سنگین، سوله چادری و سوله صنعتی اشاره کرد. البته بدیهی است که تفاوت این موارد جز در موارد معدودی فقط در اسماء است; اما در صورت داشتن هر گونه شک و تردید می توانید با مشاوران ما در بیستون سازه برای راهنمایی های مورد نیاز خود تماس بگیرید.

ظاهر:

سوله تک سوراخ به صورت 8
دو یا چند سوله باز با ستون های مشترک به شکل 88 یا 888 یا 8888
سوله دوچاله به صورت 88
سوله قوسی
سوله چند ضلعی
https://www.bisotoonsazeh.com/%d8%b3%d9%88%d9%84%d9%87-%d8%b3%d8%a8%da%a9/