دانلود فیلم چار چنگولی به کارگردانی سعید سهیلی

فیلم چار چنگولی فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی می باشد. این فیلم با ژانر اجتماعی و خانوادگی و کمدی و محصول سال 1387 می باشد و بازیگرانی همچون جواد رضویان و رضا شفیعی جم و فتحعلی اویسی و بهاره رهنما و رضا فیض نوروزی و مهران رجبی و شهرام قائدی و حسن چودن و مینا جعفرزاده و ساعد سهیلی و مژگان بیات در آن ایفای نقش می کنند.

خلاصه داستان فیلم چار چنگولی :
دو برادر دوقلو از ناحیه بازو به هم چسبیده اند و هر کدام از آنها تلاش می کند برادر دیگر را تحت تأثیر قرار دهد و او را از نظر رفتار و منش، شبیه خود کند. یکی از برادرها یک مؤمن تندرو است و دیگری یک غرب گرایی لاابالی و عشرت طلب. این دو در ادامه کلنجارهای شان، قرار می گذارند اختیار یک روزشان را به طرف کناری شان دهند، چه با برنامه او موافق باشند چه نباشند. بنابراین برادر مؤمن ناچار می شود در مجالس خوش گذرانی حاضر شود، گیرم با چشمان بسته. و شخصیت لاابالی به مجالس وعظ و خطابه می رود. پایان ماجرا یک عمل جراحی است تا آنها به نقطه تعادل برسند و بدون تنگ نظری، در مواجهه با جامعه و خانواده از خودشان نرمش نشان دهند.

نام اثر : چار چنگولی
تیم دستیار کارگردان : کامبیز دارابی و حبیب قلی زاده
نویسندگی : سعید سهیلی
تهیه کننده : سعید سهیلی
گروه فیلمبرداری : حسین ملکی و آبتین سهامی و کاظم حسن زاده و احمد عباسی و غلام طاهری و امیرعطا قنبری جاوید و حامد کرمی و ساعد سهیلی
تدوین : حسن ایوبی
صدابردار ها : جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم زاده
مدت زمان : 90 دقیقه