دانلود فیلم بالای شهر پایین شهر (1380)

فیلم سینمایی بالای شهر پایین شهر فیلمی با موضوع اجتماعی حادثه ای و اجتماعی درام می باشد , کارگردانی این فیلم را اکبر خامین و احمد خامین و همچنین تهیه کنندگی آن را محمدرضا شرف الدین و غلامرضا آزادی بروجنی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1380 می باشد.
بازیگران فیلم بالای شهر پایین شهر : محمدرضا گلزار و سارا خوئینی ها و مژگان نوایی و رضا عماد و غلام طاهری و محمود اردلان و شایان شریعتی و

خلاصه داستان فیلم بالای شهر پایین شهر :
داوود که به حرفه نوازندگی مشغول است، در تهیه ی محل سکونت مناسب برای خانواده اش دچار مشکل می شود و به دلیل اینکه نمی تواند اجاره بهایش را بپردازد، صاحبخانه، حکم تخلیه آپارتمانش را می گیرد، ولی موقع تخلیه خانه، مینا همسر داوود با صاحبخانه درگیر می شود و با ضربه ی گلدان توسط مینا، صاحبخانه به قتل می رسد. همسر داوود محاکمه شده به زندان می رود و در اثر شدت بیماری در زندان می میرد. پزشکان با آزمایشاتی که انجام می دهند متوجه می شوند که مینا مبتلا به بیماری ایدز بوده و برای اطلاع از وضعیت جسمانی شایان پسر مینا و داوود، او را به مرکز بهزیستی می برند؛ ولی درگیری شدیدی بین داوود و مسئولین بهزیستی ایجاد می شود که طی آن داوود بچه های بهزیستی را گروگان می گیرد. وقتی داوود به دنبال شایان از مرکز بهزیستی بیرون می آید، هدف گلوله های مأموران قرار می گیرد و کشته می شود.

نام فیلم : بالای شهر پایین شهر
دستیار کارگردان : سهیل رحیمی
نویسنده : اکبر خامین
فیلم بردار : فرج الله حیدری
تدوین گر : کامران قدکچیان
گروه صدابرداری : حمیدرضا اسلامی نژاد و علیرضا اسلامی
موسیقی : علیرضا شاه زیدی
مدت زمان : 85 دقیقه