ترولی ناب زیست

ساخت و تولید ترولی:
ترولی یک محصول چهار چرخ می باشد که شما میتوانید در رستوران ها هتل ها اداره های دولتی و غیر دولتی و محیط های نظامی و غیره و بسیار از محیط های کاری و شغلی که سرو غذا را در ان جا انجام میشود بسیار محصول کاربردی و مورد نیاز میباشد و ترولی دارای طبقاتی برای گذاشتن مواد غذایی مورد نیاز و... یا میتواند دارای سطل زباله برای جمع اوری زباله و یا غیره نیز باشند و ترولی هایی که از انها میتوان به عنوان سرو نوشیدنی خود از انها استفاده نمایید ترولی های بیمارستانی که دارای تجهیزات بسیاری میباشد.
ترولی از جنس های مختلفی مثل استنلس استیل 304 ضد زنگ ایتالیایی خشدار و جوشکاری به روش تیگ با گاز ارگون و جنس های مختلف دیگر مانند پلی اتیلن و چوب برای ساخت اسکلت انها استفاده میشود و دارای چهار پایه هیدرولیکی از جنس بسیار مرغوب که یکی از مهم ترین بخش های ترولی را تشکیل میدهد که اگر از جنس خوب و با کیفیت ساخته نشده باشد و شما را با مشکل مواجه خواهد کرد اما در شرکت ناب زیست با داشتن خدمات پس از فروش به شما مشتریان گرامی و ضمتنت تمامی محصولات خود میتوانید به شعبه مراجعه کرده و به راحتی به مشکلات شما رسیدگی نمایند.

ترولی پلاستیک:
این چرخ ها به دلیل آنکه که از پلاستیک مقاوم شده اند بسیار بی صدا هستند و حرکت آنها به خوبی انجام میشود . این چرخ ها هنگام حرکت بر روی کف ساختمان هیچ صدایی تولید نمی کنند.
در برخی از فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ هم از این ترولی ها برای حمل کالا استفاده می شود که البته شکل و ساختار آن با ترول های رستورانی متفاوت است. در رستوران برای بردن غذا و نوشیدنی بر روی میز مشتریان و سپس جمع کردن ظروف کثیف و وسایل از روی میز چرخ دستی ترولی کاربرد دارد. ترولی به دلیل استفاده از فلزهای مقاوم با ضخامت بالا استحکام بالایی دارند که که از فرو رفتگی و شکستگی ترول جلوگیری می کند. چرخ ها هم برحسب میزان ظرفیت ترول هستند که برای چرخ دستی ها کوچک که ظرفیت کمتری دارند، از چرخ های کوچکتر استفاده می شود. جنس این چرخ ها از پلاستیک فشرده و مقاوم است که با گذاشتن بار سنگین بر روی ترولی شکسته نمی شوند.

ترولی حمل بار:
تنها تفاوت اساسی این دو در این است که در هنگام استفاده از گاری ، می توانید صفحه زیرین و چرخ ها را بکشید تا فضا کم شود. این بسیار مناسب است که بتوانید یک گاری را که به طور کلی پر از موجودی است ، نگه دارید زیرا می توان آنرا جمع کرد و فضای زیادی را روی وسیله نقلیه اشغال نکرد. این نوع گاری ها به طور کلی سبک هستند و در صنایع مختلف قابل استفاده هستند. از آنجا که از آنها برای جابجایی جعبه ها استفاده می شود چنانچه هدفتان از خرید ترولی، حمل بار سنگین است باید حتما از ترولی حمل بار یا چرخ حمل بار یا همان گارس دستی که در دو نوع ترولی حمل بار استیل و ترولی حمل بار آهنی می باشند، استفاه کنید. این چرخ ها در نوع بی صدا می باشند. ترولی ها دایره کارکردی وسیعی دارند و برای حمل وسایلی مانند غذا، دستمال، ظروف کثیف و تمیز، و … در نقاط مختلف استفاده می شوند. سطح ایمنی و نظافت هنگام بهره مندی از ترولی حمل غذا در محیط های مختلف بالا می باشد. سرعت کار نیز با این ترولی ها بالا می رود.

ترولی حمل ظروف کثیف:
این چرخ ها در نوع بی صدا می باشند. ترولی ها دایره کارکردی وسیعی دارند و برای حمل وسایلی مانند غذا، دستمال، ظروف کثیف و تمیز، و … در نقاط مختلف استفاده می شوند. سطح ایمنی و نظافت هنگام بهره مندی از ترولی حمل غذا در محیط های مختلف بالا می باشد. سرعت کار نیز با این ترولی ها بالا می رود. چنانچه هدف از خرید ترولی، جابجایی ظروف کثیف است حتما باید ترولی حمل ظروف کثیف یا چرخ حمل ظروف کثیف که در دو مدل ترولی حمل ظروف کثیف استیل و ترولی حمل ظروف کثیف پلی اتیلن ساخته می شوند، استفاده کنید. سطوح طبقاتی در ترولی به شکل روزانه یا بعد از سرو هر غذا کثیف می شوند. در واقع این ترولی ها برای جا به جایی مواد دارویی، غذایی و … مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو این موضوع می تواند آلودگی مستمر ترولی را به همراه داشته باشد. ترولی های غذا به خوبی شسته و تمیز می شوند. در واقع شما می توانید تنها با در دست گرفتن یک دستمال مرطوب سطح این ترولی ها را پاکسازی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه https://naabzist.net مراجعه نمایید.