تقویت و کمک به رشد موها با قرص هیرتامین (HAIRtamin)

اول از هر چیزی برای خرید قرص هیرتامین اصل وارد این لینک از سایت گاندی شاپ بشید
https://gandishop.com/product/%d9%82%d8%b1%d8%b5-%d8%aa%d9%82%d9%88%db%8c%d8%aa-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%85%d9%88-%d9%87%db%8c%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86-hairtamin-advanced
توی سایت ما تمام محصولات ضمانت 100% اصل بودن دارن و ارسال محصولات هم رایگانه
من میترا باباخانی هستم ومشاور و مدرس مراقبت پوست و مدیر سایت گاندی شاپ
حالا بذارید براتون بگم که مکمل هیرتامین چی توشه که اینقدر برای هر تیپ ریزش مویی اثربخشه؟
بین تقریبا ۲۰-۳۰ تا ترکیب که توی این مکمل هست سه تاش خیلی جلب توجه می کنه :
1- ویتامین A: تمام سلول های بدن از جمله ریشه موها برای رشد به ویتامین A نیاز دارند. این ویتامین غدد پوست را به تولید سبوم سالم فعال می کند. سبوم روغنی است که به طور طبیعی در پوست سر برای تقویت و شادابی موها تولید می شود.
2- ویتامین C: ویتامین C تولید کلاژن در پوست را تقویت می کند. کلاژن یک بافت همبند ضروری موجود در ریشه موها است.
3- ویتامین D3: ویتامین D3 فولیکول های خفته را به فاز رشد بازمی گرداند و به آن ها کمک می کند تا موهای جدید ایجاد کنند. اگر در زمان مناسب و به موقع این ویتامین به فولیکول های آسیب دیده و تخریب شده برسد، حتی موجب ترمیم و بازسازی فولیکول مو نیز می شود.
هیرتامین برای چه افرادی مناسب هست؟ هیرتامین رو همه افراد میتونن استفاده کنن چون کاملا گیاهی هست و هیچ عوارضی نداره خانوم های باردار از اون مدل صورتی رنگش باید استفاده کنن.
سرم هیرتامین : بچه ها سرم مو هیر تامین تنها ترکیبی که خیلی برای من جذاب بود کافیینش بود که کافیین روی ریزش موهای ارثی اثر خیلی مثبتی داره .

.جمع بندی کلی :اگر ریزش مو داری قطعا سرم و مکمل هیرتامین پیشنهاد میدم سه دوره باید تکرار بشه و
تا الان از بین مشتریان فروشگاه گاندی بالای ۹۰درصد رضایت داشتن از این محصول البته که اصالت کالا مهمه و ما تضمین اصالت کالا رو داریم برای شما .