چاپ لیوان فوری | ارازانترین قیمت چاپ روی لیوان

چاپ لیوان با عکس دلخواه شما:
بدنبال هدیه های باارزش و شیک و ماندگار هستید! چه هدیه ای جذاب تر از اینکه با سلیقه خودتان ساخته بشه و فقط وفقط مختص به شما باشه و توی هیچ کجای دنیا نشه مثل اونو پیدا کرد.به سلیقه خودتان طراحی کنید نوین گرافیک عکس دلخواه شما را با بهترین کیفیت و ماندگاری روی لیوان چاپ میکنیم.

چاپ لیوان تبلیغاتی:
چاپ روی لیوان تبلیغاتی یا چاپ ماگ تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پر کاربرد به شمار می روند که هر روزه روز کاربرد آنها در بازاریابی و تبلیغات بیشتر و بیشتر می شود. شما اگر از لیوان تبلیغاتی استفاده کنید تاثیرات آن را بخوبی درک خواهید .در بعضی برنامه های تلویزیونی که لوگو خود را روی لیوان تبلیغاتی چاپ کرده اند و بازدید آن برنامه بسیار زیاد است، بازدهی لیوان های تبلیغاتی به مراتب بیشتر خواهد بود و بینندگان بیشتری لوگو روی ماگ تبلیغاتی را مشاهده خواهند کرد.

چاپ روی لیوان سرامیکی دسته و داخل سفید:این نوع لیوان ها کیفیت بسیار بالائی دارند و رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهند.قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان از مزیت های این نوع لیوان می باشد.چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نمی‌رود و دوام بسیار زیادی دارد.


چاپ روی لیوان سرامیکی دسته و داخل رنگی:رنگ های داخل لیوان ها از نوع کوره ای هستند و بعد از ریختن مایعات هیچ گونه ترکیبی با رنگ ها صورت نمی گیرد .بابت ماندگاری چاپ روی ماگ رنگی خیالتون راحت باشه ​در صورت استفاده درست ما تضمین ماندگاری تا ۱۰ سال رو میدیم!

​چاپ لیوان حرارتی:جالبترین لیوان مناسب هدیه دادن و غافلگیر کردن عزیزانتان”.میباشدیوان جادویی کارکرد جالبی دارد. بدنه ی این لیوان ها از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که نسبت به سرما و گرما واکنشهای متفاوتی از خود نشان داده و با حرارت تغییر رنگ می دهد به همین علت به آنها لیوان حرارتی می گویند.هر زمان مایع گرم داخل لیوان بریزید طرح شما ظاهر میشه و موقعی هم که ماگ جادویی سرد هستش تبدیل به یک لیوان مشکی زیبا میشود

چاپ و تبلیغات نوین گرافیک این امکان را برای شما فراهم میکنیم که بتوانید انواع مختلف تصاویر و طرح ها و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع لیوانها بهترین کیفیت چاپ و با قیمت مناسب ارائه دهیم.برای ثبت سفارش با شماره 09904534705 تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بگذارید