دانلود فیلم سینمایی همسر

فیلم سینمایی همسر فیلمی با موضوع اجتماعی خانوادگی و اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را مهدی فخیم زاده و همچنین تهیه کنندگی آن را سیف الله داد و منوچهر محمدی و منوچهر عسگری نسب بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1372 می باشد.
بازیگران فیلم همسر : مهدی هاشمی و فاطمه معتمدآریا و نسرین مقانلو و پرستو گلستانی و سیروس ابراهیم زاده و حسین محب اهری و محمود جعفری و سیامک اطلسی و عیسی صفایی و فرخ لقا هوشمند و صدیقه کیانفر و ابراهیم تفرشی و جواد حاجی علی و آذین تاجیک و محمدرضا ابوالحسنی و حسین احمدی و فرشاد ارژنگی و شهین تهرانی و شقایق جودت و کیومرث غفاری و حمید شفیع نژاد و اصغر حیدری و ناصرالدین باقرخانی و نوید باقرخانی و علی حق فروش و سیدجلال طباطبایی و احمد عزت پور و علی توکلی و احمد سروی و سیداحمد منتجیبها و بابک سیدی و علی اصغر مهرپیشه و جمال خدر و الهه شاه بیک و داریوش اسدزاده و علی اصغر گرمسیری و منوچهر قدیری و فرحناز منافی ظاهر و حسین نوری و مقصود قدیری و مهدی شاه بیک

خلاصه داستان فیلم همسر :
زن و شوهری در شرکتی کار می کنند که رئیس شرکت به جرم اختلاس دستگیر می شود. مرد هم که معاونت شرکت را به عهده دارد، مطمئن است وی را به ریاست شرکت انتخاب خواهند کرد ولی هیئت امنا همسر او را برمی گزیند. مرد که تحمل ریاست همسرش را ندارد مشکلاتی در محل کار و در نتیجه خانواده به وجود می آورد.

نام فیلم : همسر
تیم دستیار کارگردان : سعید عالم زاده و معین حکمی
نویسندگی : مهدی فخیم زاده
گروه فیلمبرداری : محمود کلاری و شهریار اسدی و حسن علی زاده و بهزاد دورانی و احمد نقی زاده و حسن اسدی
تدوین گر : ایرج گل افشان
صدابردار ها : بهمن حیدری و کامران سلیمانی و احمد میرکمالی و مهدی سیدهاشمی
آهنگ و موسیقی : کامبیز روشن روان
سازندگان تیتراژ : فرزید نصراله و اسداله بیناخواهی
مدت : 99 دقیقه