دانلود فیلم روی خط صفر

فیلم سینمایی روی خط صفر فیلمی با موضوع اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را آرش قادری و همچنین تهیه کنندگی آن را رحمت اله محرابی بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1386 می باشد.
بازیگران فیلم روی خط صفر : رویا تیموریان و سلیمه رنگزن و نوید ابتدایی و فاطمه امیری و محمد عفراوی و سیدعباس موسوی و فریا ثمرانی و آمنه کیوانی و سیامک احصائی و مجید مظفری و رویا تیموریان سلیمه رنگزن نوید ابتدایی فاطمه امیری محمد عفراوی سیدعباس موسوی فریا ثمرانی آمنه کیوانی سیامک احصائی مجید مظفری

خلاصه داستان فیلم روی خط صفر :
چندین سال پس از پایان تهاجم رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی، روی خط صفر مرزی، پیکر جسدی توسط زنی کرد از زیر خاک پیدا شده و به ستاد تفحص شهدا در تهران ارسال می شود. پس از بررسی، رئیس ستاد با نشانه های شگفت انگیزی مواجه می شود. در لباس به جا مانده از جسد مکشوفه، دو پلاک شناسایی ایرانی و عراقی وجود دارد. پس از فراخواندن صاحبان احتمالی جسد، بین یک خانم دکتر ایرانی و یک زن عراقی با دخترش درگیری های مختلفی برای تحویل گرفتن جسد رخ می دهد. عاقبت پس از کش و قوس های نمایشی، در حالیکه رابطه حسنه ای بین دو خانواده شکل می گیرد، مشخص می شود که جسد مربوط به یک عراقی است. سرانجام در حالی که خانم دکتر و پسرش کمال مهمان نوازی را در حق زن عراقی و دخترش به جا می آورند، خانواده عراقی با تحویل گرفتن جسد ایران را به مقصد کشورشان ترک می کنند.

نام اثر : روی خط صفر
دستیار کارگردان : بهرام صحیحی
نویسندگی : آرش قادری
تدوین : نازنین مفخم
صدابردار : علیرضا نکولعل
آهنگ و موسیقی : فردین خلعتبری
مدت : 90 دقیقه