کارخانه فرش سجاده ای کاشان

شرکت سجاده فرش سبحان طراح و تولید کننده‌ی تخصصی و حرفه‌ای فرش سجاده‌ای مساجد در طرح‌های گوناگون ویژه‌ی نمازخانه‌ها، مصلی‌ها، حسینیه‌ها و سایر اماکن مذهبی و متبرکه.

از افتخارات کارخانه "فرش سجاده ای کاشان" (سبحان - صنایع فرش ثریا کویر کاشان)، می‌توان به تولید کننده برتر سجاده فرش محرابی مساجد در سال‌های (1398-1397)، همچنین صادرات انواع سجاده نماز مسجدی و فرش نمازخانه‌ای به کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس اشاره کرد.

تضمین کیفیت بافت، نصب و اجرای سجاده فرش، همچنین طراحی اختصاصی جهت مساجد، مصلی‌ها و حسینیه‌ها، فروش اینترنتی فرش مساجد با بهترین قیمت و ارسال فرش مسجدی به سراسر ایران به همراه نصاب، جهت برش و دوردوزی و ارائه‌ی تخفیف ویژه، از جمله ویژگی‌های شرکت فرش سجاده سبحان می‌باشد.

لازم به ذکر است از پرفروش‌ترین محصولات فرش سجاده ای مسجد می‌توان 700 شانه را نام برد؛ 700 شانه در انواع تراکم‌ها تولید می‌شود که شرکت سبحان از نخ‌های 100 در صد اکریلیک هیت ست شده بدون پرز در بافت سجاده فرش مسجدی استفاده می‌کند.

هر کدام از فرش‌های سجاده با شانه و تراکم‌های مختلف و همچنین جنس نخ‌های متنوع تولید می‌گردد که قیمت‌های متفاوتی هم دارند؛ خریداران محترم می‌توانند جهت اطلاع از قیمت فرش سجاده ای کاشان با مدیریت فروش در تماس باشند و همین‌طور در مورد نحوه‌ی فروش اینترنتی سجاده فرش و دریافت آخرین تصاویر و طرح‌های فرش مسجد اطلاعات لازم را کسب کنند. شماره تماس مدیریت فروش: 09137292938 – 03154750655

اطلاعات تکمیلی به سایت مراجعه بفرمایید:
https://pariscarpet.com/