دانلود فیلم به خاطر هانیه به کارگردانی کیومرث پوراحمد

فیلم سینمایی به خاطر هانیه فیلمی با موضوع اجتماعی می باشد , کارگردانی این فیلم را کیومرث پوراحمد و کیومرث پور احمد و همچنین تهیه کنندگی آن را محسن علی اکبری بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1373 می باشد.
بازیگران فیلم به خاطر هانیه : مهوش افشارپناه و رحیم هودی و علی قربانی و مهدی فقیه و آمنه بارانی و اکبر دهقان و نرگس رفیعی و علی دشتی و زینب عوض پور و عباس عالی زاده و اصغر اسفندیاری

خلاصه داستان فیلم به خاطر هانیه :
ناخدا علو با چهارده مرد دیگر برای صید به دریا می روند ولی همه به جز ناخدا صید دریا می شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می دانند و به او و خانواده اش حمله می کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می شود،‌ ناخدا و خانواده اش تنگک را ترک می کنند و به بوشهر می روند. ناخدا علو نذر کرده که شب دهم محرم تا صبح دمام بزند تا هانیه شفا یابد اما مرگ امانش نمی دهد. پس از ناخدا پسر او تصمیم می گیرد تا نذر پدر را ادامه دهد تا شفای خواهر را بگیرد اما برای دمام زدن مشکل پیدا می کند. او در محرم مأمور می شود به تنگک برود و گهواره مراسم محرم را به بوشهر بیاورد. اما در تنگک خبر آمدن ناخدا علو به همه می رسد و این بچه ها برای انتقام دست بکار می شوند و بشیرو را آزار می دهند اما او با شهامت بسیار گهواره را به مقصد می رساند.او که به فکر دمام زدن تا صبح است، اتفاقی در انبار زائر خذر که وسائل محرم در آنجا نگهداری می شود زندانی می شود و بدین ترتیب موفق می شود که به دمام دست یابد و تا صبحدم دمام بزند و بدین ترتیب نذرش را ادا می کند.

نام فیلم : به خاطر هانیه
دستیار های کارگردان : محمد گنجعلی و شاهرخ دولکو
گروه نویسندگی و فیلمنامه : اصغر عبدالهی و کیومرث پوراحمد
گروه فیلم برداری : پرویز ملک زاده و مهدی طباطبایی و سیدجواد هدی و بهمن ملکی
تدوین کنندگان : کیومرث پوراحمد و منصوره شهبازی و شاهرخ دولکو
صدابردار ها : بهمن حیدری و شعبان نصیری
آهنگ و موسیقی : محمدرضا علیقلی
مدت زمان : 80 دقیقه