دانلود فیلم گلنار ساخته کامبوزیا پرتوی

فیلم سینمایی گلنار فیلمی با موضوع کودکان و اجتماعی و کودک می باشد , کارگردانی این فیلم را کامبوزیا پرتوی و همچنین تهیه کنندگی آن را فرشته طائرپور و وحید نیکخواه آزاد بر عهده داشته اند و این فیلم محصول سال 1367 می باشد.
بازیگران فیلم گلنار : شهلا ریاحی و محرم بسیم و اکبر دودکار و غزل شاکری و علیرضا رونقی و رضا حقیقتی و پرویز جعفری و رحیم اله خادمی و ناهید خادمی و کامیار حقیقی و منصور یوسفی و شکوه شکفته و لطف اله سحرخیز و مرحمت فرجود و نوروز دولتی و عین اله فیاضی و حسین رودباریان و کرم چیلان و فرشته صدرعرفایی و علیرضا توپچیان و شهلا ریاحی محرم بسیم اکبر دودکار غزل شاکری علیرضا رونقی

خلاصه داستان فیلم گلنار :
گلنار با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کند. روزی به کنار چشمه می رود تا آب بیاورد. باد دستمال آبی او را، که یادگار مادرش است، با خود می برد. گلنار در پی دستمال به جنگل می رود و راه را گم می کند و گرفتار خاله خرسه می شود. خرس ها او را برای انجام کارهای روزانه و پختن کلوچه پیش خود نگه می دارند. پدربزرگ و مادربزرگ به کمک اهالی به دنبال گلنار می گردند، اما او را نمی یابند. خاله قورباغه خود را به گلنار می رساند و با هم نقشه ای برای فرار می کشند. گلنار به خرس ها می گوید به شرطی پیش آن ها می ماند که یک سبد بزرگ کلوچه ی دست پخت او را برای خانواده اش به روستا ببرند. خرس ها می پذیرند. گلنار در سبد کلوچه پنهان می شود و بدین ترتیب همراه خرس به خانه شان باز می گردد.

نام فیلم : گلنار
دستیار کارگردان : سیدعلی سجادی حسینی
نویسندگی : کامبوزیا پرتوی
گروه فیلم برداری : عطا الله حیاتی و علیرضا تقی خانی و محمدرضا پیشه احسان
تدوین : مقصود قائم
گروه موسیقی : محمدرضا علیقلی و علی وکیلی
مدت : 85 دقیقه