کوچکترین جی پی اس و شنود مخفی 09924397364

ردیاب و شنود کوچک  با اندازه بسیار کوچک و قابلیت مخفی کردن در جای دلخواه قابلیت شنود قدرتمند و تا شعاع دریافت سیگنال بالا را داراست. همچنین باتری بادوام قابل شارژ با زمان استندبای تا 12 روز از دیگر ویژگی های این دستگاه به شمار می آید.  در صورت تماس با سیم کارتی که داخل آن نصب شده است می توانید صدای محیط را نیز به صورت کاملاً واضح بشنوید.
شنود ردیاب و شنود کوچک  در ضمینه صوت بسیار قدرتمند است میتواند صدای اطراف را ضبط کند و تا شعاع دریافت سیگنال بالا وتا 15متر با کیفیت بالا و مطلوب صدای اطراف را شنود کند . همچنین حساسیت صوتی این دستگاه بسیار بالاست.
و همچنین قابلیت نصب سیم کارت را دارد و میتوان برای شنود صدای اطراف سیم کارت مربوطه را وارد کنید و پس از برقراری تماس صدای محیط را به طور کاملا واضح بشنوید. اپراتور هایی که از محصول A8 حمایت و پشتیبانی میکنند از این قبیل می باشد Irancell,MCI,Rightell .
تماس های اضطراری با پشتیبان توسط کد SOS به صورت خودکار انجام میپذیرد
•لطفا برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه ما http://www.spykala.com مراجعه بفرمایید و یا با تلفن 09924397364 تماس حاصل فرمایید.
•پیج اینستاگرام ما https://www.instagram.com/spykala98/میباشد.
•فروشگاه اسپای کالا فروش انواع دوربین های ریز مخفی بیسیم شارژی و دستگاه میکروفون شنود مخفی ، کوچکترین ردیاب های ریز مخفی میباشد.