بهترین آموزش تعویض باتری ایفون 5SE

خرید باتری ایفون 5SE
اگرچه امروزه باطری موبایل های هوشمند به طور قابل توجهی پیشرفت کرده و این پیشرفت ها همچنان ادامه دارند، اما به لحاظ کارکردی، ظرفیت باتری‌ گوشی‌ها محدود است.اگر برای مدت طولانی است که از آیفون SE خود استفاده می کنید، به دلیل به پایان رسیدن عمر باطری نیازمند خرید باتری و تعویض آن هستید.
برای اینکار میتوانید با مراجعه به فروشگاه آلمانی استور باتری اورجینال با 100 روز گارانتی و 7 روز مهلت تست خریداری کنید.
https://www.almanistore.com/product/iphone-5se-battery-with-technical-code00107-616/

تعویض باتری ایفون 2016 SE
در هنگام تعویض باتری آیفون se مانند سایر ایفون ها باید زمان زیادی را صرف کنید و با حوصله و دقت اینکار انجام دهید.ما نیز در این ویدیو سعی کردیم تا به طور ساده و آسان نحوه تعویض باتری آیفون se را به شما آموزش دهیم.
برای تعویض باتری آیفون se در مجموع به پیچ گوشتی خود آیفون، یک پیچ گوشتی چهارسو و یک مکش ال سی دی نیاز داریم.در ابتدا با پیچ گوشتی ستاره ای و یا پیچ گوشتی خود آیفون پیچ های پایین گوشی را باز می کنیم و با یک مکش ال سی دی سعی می کنیم، که ال سی دی را باز کنیم.
ما در اینجا تلاش می کنیم که به آرامی لبه ال سی دی را بلند کنیم، با ابزاری که داریم و یا یک وسیله ای که مثل طلق باشد را استفاده کنید و آرام آرام پایین گوشی را باز می کنیم و احتیاط کنید که فلت فینگر پرینت آسیبی نبیند.اول فلت فینگر پرینت را به آرامی جدا می کنیم و سپس روکش آن را برمیداریم و به بقیه کارمان ادامه میدهیم.
در بالای ال سی دی چند فلت مربوط به خود ال سی دی است و سعی کنید که آن ها را نکشید چون آسیب میبینند.سپس با پیچ گوشتی چهار سویی که داریم پیچ های بالا را باز می کنیم که دسترسی به فلت امکان پذیر باشد و بتوانیم فلت ال سی را جدا کنیم. خوب الان یکی یکی این فلت ها را به آرامی جدا می کنیم و سعی کنید که به ترتیب و با حوصله اینکار را انجام دهید که اسیبی به فلت های دیگر وارد نشود.
خوب ما الان ال سی دی را از بدنه جدا کردیم و با پیچ گوشتی روکش فلزی روی باتری را جدا می کنیم. در اینجا یک زیانه وجود دارد که چسب خود باطری است، که انها را اگر بکشید مانند همه ی باتری های آیفون به راحتی چسب خود باتری جدا می شود.اگر باتری از بدنه جدا نشد بدنه را گرم می کنیم که بتوانیم باتری را از بدنه جدا کنیم، با هر ابزاری که ترجیحا پلاستیکی باشد و آسیبی به بدنه وارد نکند. خیلی با حوصله اینکار را انجام دهید چون کار زمان بری می تواند باشد و اگر کمی عجله کنید به گوشی آسیب میرسد.
بعد از جدا کردن باتری از بدنه با چسب دو طرفه که به صورت نواری برش زدیم به بدنه می چسبانیم و خیلی راحت باتری را جدید را جایگزین باتری قدیمی می کنیم و بعد از آن فلت را جا می زنیم و روکش روی باتری را هم به همین ترتیب پیچ می کنیم.
نوبت میرسد به فلت های بالای گوشی که همان فلت های ال سی دی می باشد که آن ها را هم به ترتیب و با حوصله درست جا بزنید و مطمئن شوید که سفت شده باشند در سر جایشان.با کمی بازی کردن با فلت ها متوجه می شوید که سر جای خودشان قرار گرفته اند یا نه.خوب الان روکش فلزی را در سر جایبش قرار می دهیم و دقت کنید که چون پیچ ها بسیار ریز هستند آنها را گم نکنید و در هنگام پیچ کردن به دستگاه فشار وارد نکنید.
خوب الان با پنسی که داریم فلت را در سر جای خودش قرار می دهیم و این فلت مربوط به اثر انگشت می باشد و با کمی فشار دادن متوجه می شوید که سر جای خودش قرار می گیرد و سپس روکش را هم در سر جایش قرار می دهیم.زبانه های بالای ال سی دی را جا می زنیم و به آرامی ال سی دی را از کناره ها فشار می دهیم که ال سی دی جا برود و وقتی مطمئن شدیم که دور تا دورش جا رفته است، سپس پیچ های پایین گوشی را سفت می کنیم.الان کلید پاور را نگه میداریم که مطئن شویم درست جا زده ایم و در اینجا کار ما به اتمام میرسد.