کارآفرین؛ مهندس محمد اکبرپور _ دانش آموخته مهندسی برق (کنترل) موسسه آموزش عالی پویش

کارآفرین و مدیر شرکت سلامت صنعت بوعلی
* طراحی، تولید و صادرات دستگاه اتوکلاو پری وکیوم پالس ماتیک

شركت سلامت صنعت بوعلي در سال 1385 با هدف ارائه خـدمات در زمينه برق و الكترونيك ، اتوماسيون صنعتي و مشـاوره به شركتها ، مراكز تحقيقـاتي و آزمايشگاهي و بيمارستانها و نیز با نیت کمک به تولید داخلی و ایجاد اشتغال با لطف و عنایت خداوند تاسیس گردید.
این شرکت پس از طراحی و ساخت دستگاه اتوکلاو پری وکیوم پالس ماتیک (کلاس B) موفق به اخذ پروانه استاندارد ملی و اداره کل تجهیزات پزشکی گردید.تولیدات این شرکت در حال حاضر دستگاه استریلایزر ( اتوکلاو) در ابعاد 75 الی 2000 لیتری جهت مصارف بیمارستانی ، آزمایشگاهی ، دارویی و صنعتی می باشد.
این شرکت افتخار دارد با هدف پیشرفت، همگام با عدالت اجتماعی، با حفظ رعایت حسن رابطه با مشتری و با اتکاء به توان مدیریتی و اجرایی نیروهای متعهد و متخصص داخلی از سال 1385 تاکنون منشاء اثرات سازنده و مفید در تولید دستگاه اتوکلاو داخلی بوده است و همکاری با بیش از 150 مرکز بیمارستانی و کینیکی در سطح کشور و در عرصه پهناور ایران عزیز و استانهای مختلف مؤید این ادعاست.
به موازات طراحی و تولید انواع دستگاه های اتوکلاو، شرکت سلامت صنعت بوعلی توجه خاصی به آموزش و پرورش استعدادها و بالا بردن توان تخصصی نیروهای انسانی داخلی داشته و توانسته است متخصصان کارآزموده و قابلی را در سطح طراحی و مهندسی به مجموعۀ کارشناسی و تخصصی کشور عرضه نماید.