بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام

جهت مشاهده آموزش‌های بیشتر حتما پیج اینستاگرام من به آدرس instagram.com/vahidparsax را دنبال کنید.
در این زمینه تحقیقاتی انجام شده است. ما این تحقیقات را این‌جا می‌گذاریم تا شما هم بر اساس این تحقیقات و مواردی که بالا گفتیم بهترین تصمیم را بگیرید.
بازه زمانی ۷ تا ۹ صبح
در این بازه، فالوورها تازه از خواب بیدار شده‌اند. معمولا بعد از بیدار شدن، آدم‌ها دوست دارند ببینند دیشب در موبایلشان و مخصوصا اینستاگرامشان چه گذشته! پس احتمال چک کردن اینستاگرام زیاد است. ولی ممکن است تعدادشان زیاد نباشد و خیلی بازدهی نگیرید.

بازه زمانی ۱۱ تا ۱۴ ظهر
این بازه، زمان استراحت و ناهار است. فالوورهایتان که در محل کار مشغول هستند، احتمالا در زمان استراحت، سری به اینستاگرامشان می‌زنند. سعی کنید در این تایم محتواهای عکسی پست کنید. چون ممکن است فالوورها فیلم نبینند.

بازه زمانی ۵ تا ۷ عصر
وقت تمام شدن کار و برگشتن به خانه است. تحقیقات نشان داده که وقتی افراد در حال برگشتن هستند احتمال چک کردن اینستاگرامشان بالاست. این زمان، بهترین موقع برای محتواهای سرگرم کننده و کمدی است.

بازه زمانی ۹ تا ۱ شب
تجربه نشان داده بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و البته موثرترین زمان، بین ۹ تا ۱ شب است. فالوورهایتان در حال استراحت هستند و بالاترین بازدیه را می‌گیرید. اگر قرار است ویدئو آموزشی پست کنید این زمان بهترین زمان است. مخصوصا اگر مخاطب‌هایتان مرد هستند، اصلا این فرصت را از دست ندهید.
https://www.beytoote.com/news/scientific-news/increase1-followers-instagram.html
دوره های رایگان آموزشی
https://parsinsta.ir/free