کارخانه تولید دوچرخه برقی coswheel

https://denro.ir/go/link/coswheel/
دوچرخه برقی آفرود coswheel
این دوچرخه به عنوان بهترین دوچرخه برقی تایر پهن در سال 2020 در میان سایر دوچرخه های الکترونیکی تایر پهن انتخاب شده است. بنابراین اگر می‌خواهید کمی بیشتر در مورد این دوچرخه الکتریکی شگفت‌انگیز بدانید، بمانید زیرا اکنون به شما اطلاعات بیشتری در موردش می‌دهم.
Coswheel سازنده دوچرخه برقی آفرود coswheel است که در سال 2015 تاسیس شده است. Coswheel از چین است . چین کشوری با تکنولوژی بالا نسبت به سایر کشورها در زمینه صنعت دوچرخه برقی است. در این دوچرخه برقی فناوری، نوآوری و کیفیت وجود دارد.
طراحی دوچرخه الکترونیکی
قاب دوچرخه برقی
دوچرخه برقی آفرود coswheel طراحی فوق العاده جسورانه ای دارد. یک دوچرخه بزرگ با رینگ لاستیک 20 در 4 اینچی است. ساخته شده از آلومینیوم، تنه دوچرخه از باتری حفاظت میکند و محفظه باتری است، جوش کاری تنه دوچرخه بسیار خوب انجام شده است.
درست در زیر تنه، یک سبد کوچک وجود دارد که مناسب قرار دادن تلفن همراه و بطری آب است.
دوچرخه برقی آفرود coswheel تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند.

پیکربندی دوچرخه برقی
دوچرخه برقی آفرود coswheel مجهز به چراغ روشنایی روز به نام DRL است. در پشت چراغ ترمز معمولی و چراغ راهنما می شود.
صفحه نمایش ال سی دی دوچرخه برقی آفرود coswheel واقعا یک کامپیوتر کامل روی برد است. سرعت فعلی، میانگین سرعت حداکثر سرعت بدست آمده در سفر، سطح باتری، مسافت پیموده شده کل و مسافت پیموده شده سفر را نشان می دهد.
صندلی دوچرخه برقی آفرود coswheel قابل تنظیم است و برای افرادی که 1.65 متر یا بیشتر قد دارند ایده آل است. و بسیار راحت است، در پشت دوچرخه یک قلاب برای زمانی که میخواهید دوچرخه خود را بلند کنید ، دارد که حمل آن را آسان می کند.

سیستم تعلیق
دوچرخه برقی آفرود coswheel دارای سیستم تعلیق دوگانه است: سیستم تعلیق جلو که ضربه را جذب می کند .
و سیستم تعلیق تنه که ضربه را در حین سواری جذب می کند. و این سیستم تعلیق دوگانه به همراه لاستیک پهن و راحتی صندلی، تجربه سواری این دوچرخه شگفت انگیز را بی نظیر می کند.

موتور
موتور 500 وات و باتری 48 ولتی به سرعت 50 کیلومتر در ساعت می رسد .