پیش نمایش فیلم لایو اکشن تام و جری زیرنویس فارسی

کارتون موش و گربه محبوب همگان در حال هنرنمایی دوباره در نیویورک سیتی هستند. استودیو وارنر برازرز پیکچرز از تریلر فیلم جدید تام و جری (Tom and Jerry) رونمایی کرده است که قرار است در سال ۲۰۲۱ در سینماها اکران شود. در حالی که این شخصیت های نمادین همانند سریال تلویزیونی اورجینال در سبک های مشابه انیمه سازی شده اند اما فیلم جدید با بازیگران زنده و فضایی واقعی از سبک اصلی دنیای تام و جری فاصله گرفته است.
در این لایو اکشن، کلویی گریس مورتز در نقش یک برنامه ریز ایفای نقش می کند که توسط یک هتل برای سازماندهی یک مراسم عروسی استخدام شده و قصد دارد یک موش مزاحم که همان جری است را نیز از اقامتگاه جدید خود بیرون کند. سناریو این فیلم توسط کوین کاستلو و بر اساس شخصیت های کلاسیک جوزف باربرا و ویلیام هانا نوشته شده و دشمنی این شخصیت ها بار دیگر زنده خواهد شد، در حالی که تام قصد دارد در بیرون کردن جری به مورتز و پیش از شروع مراسم عروسی کمک کند.
در ادامه درگیری بین تام و جریدر فضاهای مختلف شکل می گیرد اما تام همواره شکست می خورد. این دو شخصیت اما خیلی زود باید یاد بگیرند با شخصیت مورتز همکاری کنند زیرا در می یابند که یکی از کارکنان هتل علیه آن ها دسیسه چینی می کند.